Přední český výrobce svítidel HALLA na Světle v architektuře

Zadavatel: HALLA, a.s. | 3.4.2013 | Reality, bydlení
HALLA
Autor fotografie:
HALLA, a.s.

Praha (Pressweb) - Tento čtvrtek začíná v pražském Veletržním paláci Světlo v architektuře, specializovaná výběrová výstava svítidel, designu a příslušenství. Jedním z významných českých vystavovatelů je společnost HALLA, která pojala svůj výstavní prostor v nadčasovém designu.

HALLA se zabývá výrobou kvalitních svítidel především technického rázu. Již loni na veletrhu Light+Building však zaujala zcela novými designovými svítidly a čistě a jednoduše pojatým výstavním prostorem.

Na letošním ročníku výstavy Světlo v architektuře společnost pokračuje v tomto stylu. Jednoduchou podobu stánku, který tvoří s vystavenými svítidly harmonický celek, navrhl významný český architekt Luka Križek, držitel ceny Grand Prix Architektů 2012. „Vystavená svítidla, spolu s autorským pultem architekta Križka, vystihují naši filozofii jít stále cestou využívání nejnovějších trendů v designu i technologii,“ říká generální ředitel společnosti Daniel Černý.

Na stánku S6 HALLA představí LED svítidla MILA a UNDA. Svítidla využívají svobody, kterou světelné zdroje LED nabízejí. Mají jedinečný tvar a možnost jednoduchého spojování základních dílů do různých tvarových variací.

„Tato svítidla vznikla ze spolupráce s holandským architektem Rob Van Beekem. Svítidlo MILA je inspirované rozmanitostí Gaudího stavby La Casa Mila, svítidlo UNDA mořskou vlnou,“ doplnil Daniel Černý.

O variabilnosti a eleganci těchto osvětlovacích systémů se návštěvníci veletrhu mohou sami přesvědčit na stánku HALLA, i v rozsáhlém modelovém bytě, kde budou tato svítidla rovněž součástí expozice.

Zábavným prvkem stánku HALLA budou samosvítící, volně ložená svítidla TREND, inspirovaná současnými telekomunikačními trendy. Výstava proběhne 4. – 7. 4. 2013 ve Veletržním paláci v Praze.

Témata: trh, výstavy, design, osvětlení, HALLA | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

HALLA, a.s.

Litvínovská 288/11
190 00 Praha 9
Kontaktní osoba: Zuzana Novotná
Asistentka
novotna@halla.cz
+420 724 462 000
Obrázek uživatele HALLA
Společnost HALLA, a.s. je významný český výrobce a vývozce designových svítidel technického rázu. Naše výrobky spojují špičkové technické parametry s nápaditým vzhledem a zejména díky spolupráci s designéry a architekty umožňují perfektní souznění světla a prostoru. Stále hledáme nové cesty jak... vice ›
HALLA, a.s.
Litvínovská 288/11
190 00 Praha 9
Česká republika
prodej@halla.cz
Fax: +420 283 882 417
Tel: +420 286 880 161