České vývojářské studio Alda Games vydává svou druhou hru

Zadavatel: Martin Bartoš | 16.12.2013 | Telekomunikace, IT
Sýrový svět - upoutávka
Autor fotografie:
Alda Games

Týniště nad Orlicí (Pressweb) - Není to tak dávno od vydání první hry českého vývojářského studia Alda Games, a už nyní tato malá skupinka vývojářů přichází s další hříčkou pro děti i dospělé, která nese název Sýrový svět.

Sýrovým světem vás provede příběh myšáka, který se snaží získat v různých koutech domu kusy sýra a nakrmit tak sebe a svého kamaráda. Získání každého kousku je ale podmíněno vyřešením nějakého logického problému nebo hříčky. Celkem na vás čeká 35 různých zapeklitých problémů, u kterých se rozhodně nebudete nudit. Ačkoliv mozkové závity můžou dostat mnohdy slušně zabrat, hra je koncipována zejména pro děti a jako rodinná zábava. Rozhodně se tak nemusíte bát dlouhých hodin strávených nad nevyřešitelnými hádankami, ale můžete se těšit na rafinované hříčky, z jejichž vyluštění budete mít stejně takovou radost.

Ovládání hry je velmi intuitivní. Stačí klikat na aktivní předměty, případně je přetáhnout tam, kam je potřeba. Úlohy proto mohou řešit i děti sami, bez neustálého dohledu a rad rodičů.

Hra je vyvedená v povedené malované grafice a doplněna líbivou hudbou a zvuky, dobře podkreslující celou herní atmosféru. Dostupná je na zařízení s iOS jen za 0,89 euro, na Android zařízení je poskytována verze zdarma, ale s reklamou, která ovšem nijak hraní nepřekáží. Podle dosavadních recenzí je hra hodnocena velmi kladně a ani uživatelé chválou nešetří. Nezbývá tedy, než se těšit na další pecku, kterou studio Alda Games chystá na jaro 2014.

Témata: hry, iOS, aplikace, Android, mobilní

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Martin Bartoš

Čs armády 877
517 21 Týniště nad Orlicí
Kontaktní osoba: Martin Bartoš
info@martinbartos.net
netincome
Čs armády 877
517 21 Týniště nad Orlicí
Česká republika