Coolhousing snižuje ceny serverů a zároveň odměňuje objednávky

Zadavatel: Coolhousing.net | 26.2.2013 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Potřebujete vlastní server, ale nechcete řešit starosti a náklady spojené s jeho pořízením?

Coolhousing snižuje ceny dedikovaných serverů a navrch přidává kupón na nákup dalších služeb. Objednávkou dedikovaného serveru získáte spolehlivý pronajatý server, jeho housing v datovém centru v Praze a také možnost server po uplynutí dvou let odkoupit za pouhých 59 korun.

V nabídce společnosti Coolhousing najdou zákazníci dedikované servery několika výkonnostních tříd. Pro méně náročné aplikace nabízí Coolhousing ekologicky šetrné servery s nízkým příkonem. Na druhém konci výkonnostního spektra se ale nacházejí také výkonné stroje s procesory Intel Xeon, které zastanou i náročné úlohy. K vybraným modelům nyní Coolhousing přidává slevové kupóny na nákup dalších služeb.

Potřebujete-li výkonný stroj, osloví vás například server HP Compaq 8300 s procesorem Intel Core i5 3570, 16 GB RAM a dvojicí 500 GB SATA pevných disků, který můžete objednat za novou cenu začínající již na 1401 korunách měsíčně. Pokud dáte raději přednost serverům SuperMicro, můžete zvolit model s dvoujádrovým procesorem Intel Xeon E3 1220 LV2, 8 GB RAM a 500 GB SATA diskem, jehož cena nově začíná už na 1301 korunách za měsíc, nebo čtyřjádrový server s procesorem Intel Xeon E3 1220 V2, 8 GB RAM a dvojicí 500 GB SATA disků. Jeho cena klesla o více než 200 korun, díky čemuž je momentálně v nabídce již za 1586 korun měsíčně.

Dedikované servery jsou umístěny ve spolehlivém datovém centru společnosti Coolhousing v centru Prahy. Připojení k internetu zajišťují linky o kapacitě minimálně 100 Mb/s do národního uzlu NIX.cz a 16 Mb/s do zahraničí. Datové přenosy jsou neomezené. Standardní součástí služby je jedna IPv4 adresa a jeden IPv6 subnet. Všechny dedikované servery lze vzdáleně spravovat.

Kterýkoli z uvedené trojice serverů vám zajistí nejen stabilní a výkonnou hardwarovou platformu, ale při smlouvě na 24 měsíců a platebním období alespoň 3 měsíce také slevový kupón na nákup dalších služeb společnosti Coolhousing.

Akce se vztahuje jen na objednávky dedikovaných serverů HP Compaq 8300, SuperMicro E3-1220LV2, nebo SuperMicro E3-1220V2. Hodnota kupónu je odvozena od délky platebního období. Volbou platebního období v délce tří měsíců, získá zákazník kupón na 500 korun, v délce šesti měsíců na 1000 korun a v délce dvanácti měsíců na 1500 korun slevy. Kupóny je možné využít pouze na úhradu jiné objednávky, než ke které byly získány. Jejich platnost je tři měsíce od data vydání.

Kompletní nabídku služeb dedikovaných serverů najdete na webových stránkách společnosti Coolhousing:

http://www.coolhousing.net/dedikovane-servery.html

Coolhousing nabízí nejlepší serverhousing na českém trhu:

"Coolhousing je vzorem transparentního chování vůči zákazníkům."

Dle srovnání osmi významných poskytovatelů provedeného společností Webdozers v listopadu 2012.

Uvedené ceny sestav jsou bez DPH.

Témata: servery, počítače, Coolhousing | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Coolhousing.net

Vinohradská
130 00 Praha 3
Kontaktní osoba: Jiří Dvořák, DiS.
Senior Sales Executive
jiri.dvorak@coolhousing.net
+420 775 310 929
Obrázek uživatele coolhousing
Nabídku společnosti Coolhousing tvoří virtuální servery, dedikované servery, managed servery a v neposlední řadě klasický serverhousing. Dále nabízíme širokou škálu hostingových služeb. Neexperimentujte a spolehněte se na odborníky z datacentra Coolhousing.Tým společnosti Coolhousing Team tvoří... vice ›
COOLHOUSING s.r.o.
Vinohradská
130 00 Praha 3
Česká republika
info@coolhousing.net
Tel: +420 777 310 000