Zapojte se do provizního systému a vydělávejte s Coolhousingem

Zadavatel: Coolhousing.net | 12.3.2013 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Společnost Coolhousing spouští partnerský provizní program pro provozovatele webových stránek. Výše provize činí 3 % z ceny objednávky, platnost cookie po kliknutí na reklamu je celých 30 dní a výplaty probíhají prostřednictvím platebního systému PayPal.

Společnost Coolhousing nabízí novou příležitost výdělku provozovatelům webových stránek - vlastní partnerský provizní (affiliate) program. Při určování parametrů provizního programu se Coolhousing držel své filozofie jednoduchých a transparentních podmínek služeb. Díky tomu je affiliate program otevřený každému zájemci. Výše provize činí 3 % z platby na první fakturační období dle volby zákazníka. Pokud tedy zákazník zvolí svou frekvenci plateb 12 měsíců, partner inkasuje provizi ve výši 3 % z celé dvanáctiměsíční platby.

„Affiliate program jsme se rozhodli zavést coby účinný marketingový nástroj. Věříme, že naši budoucí partneři ocení, že mohou získávat provize jak z častých menších, tak z méně častých, ale objemem atraktivních a ve srovnání s jinými affiliate programy velice zajímavých objednávek. Rádi bychom také touto formou poděkovali našim klientům z řad poskytovatelů webhostingu či webových studií, kteří na svých webech i dnes poměrně často odkazují na naše služby,“ vysvětlil Karel Umlauf, výkonný ředitel společnosti Coolhousing.

Provize jsou na partnerský účet připisovány do 30 dnů od uskutečnění konverze (úhrady objednávky služeb zákazníkem). Výplata probíhá jednoduše a rychle prostřednictvím platebního systému PayPal, minimální částka pro výplatu činí 500 korun. Platnost zákaznického cookie je 30 dní. To znamená, že provize bude partnerovi na účet připsána v případě, že zákazník provede objednávku kdykoli během třiceti dnů po kliknutí na affiliate reklamu. Provize se přičítá za každou objednávku v hodnotě alespoň nejlevnější služby serverhousingu, která aktuálně stojí 555 korun bez DPH.

Registrace partnerského účtu u společnosti Coolhousing se vyplatí. Coolhousing je významným poskytovatelem housingových služeb, v jehož nabídce si vyberou zájemci o serverhousing, pronájem dedikovaných serverů, virtuální servery a širokou paletu dalších služeb. Spolehlivé služby a desetiletá tradice spolu s volbou prověřeného softwaru Post Affiliate Pro pro správu partnerského programu jsou garancí dlouhodobé spolupráce i adekvátních výdělků.

Do partnerského programu se můžete registrovat na webu společnosti Coolhousing, http://www.coolhousing.net/partnersky-program.html

Coolhousing nabízí nejlepší serverhousing na českém trhu: „Coolhousing je vzorem transparentního chování vůči zákazníkům.“ Dle srovnání osmi významných poskytovatelů provedeného společností Webdozers v listopadu 2012.

Kontakt:

Natálie Růžičková, Bc.

Asistentka marketingu

e-mail: natalie.ruzickova@coolhousing.net

tel.: +420 775 310 970

Témata: Coolhousing, provizní systém | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Coolhousing.net

Vinohradská
130 00 Praha 3
Kontaktní osoba: Jiří Dvořák, DiS.
Senior Sales Executive
jiri.dvorak@coolhousing.net
+420 775 310 929
Obrázek uživatele coolhousing
Nabídku společnosti Coolhousing tvoří virtuální servery, dedikované servery, managed servery a v neposlední řadě klasický serverhousing. Dále nabízíme širokou škálu hostingových služeb. Neexperimentujte a spolehněte se na odborníky z datacentra Coolhousing.Tým společnosti Coolhousing Team tvoří... vice ›
COOLHOUSING s.r.o.
Vinohradská
130 00 Praha 3
Česká republika
info@coolhousing.net
Tel: +420 777 310 000