Pomozte lidem v záplavových oblastech! Přispějte spolu se společností IP Izolace Polná!

Pomáháme lidem v záplavových oblastech
Zadavatel: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. | 6.6.2013 | Stavebnictví

Polná (Pressweb) - Českou Republiku již několik týdnů trápí vytrvalé deště, které tento týden vyvrcholily rozsáhlými povodněmi především v západní, střední a severní části republiky.

Voda v některých částech je pomalu na ústupu a obyvatelé obcí čeká sčítání škod a hlavně úklid. Jistě není potřeba popisovat vážnost situace v regionech postižených touto katastrofou a naléhavost pomoci.

Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., specialista na úspory energií, dodavatel foukané minerální izolace MAGMARELAX®, cítí se všemi v postižených oblastech povodněmi. A proto firma pořádá výjezdy ve fyzické spolupráci skupiny zaměstnanců do zasažených částí České Republiky, kde nabízí pomoc v rámci likvidace a úklidu následků povodní. První výjezd se konal již 8. června 2013.

Firma se také rozhodla navíc přispět z každé zakázky zrealizované do konce měsíce června částkou 1 000 Kč, která bude převedena na sbírkové konto SOS Povodně 72027202/0300, které otevřela organizace Člověk v tísni.

Pokud jste rozhodnuti zaizolovat dům, pomůžete tak nejen sobě.

Více na www.magmarelax.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Témata: Člověk v tísni, povodeň | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Tyršova 405
588 13 Polná
Kontaktní osoba: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.
info@ippolna.cz
+420 567 212 412
Obrázek uživatele Sarka
IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je specializovaná společnost zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Je výhradním tuzemským dodavatelem systému foukané kamenné vlny MAGMARELAX. Nedílnou součástí práce je poradenská činnost, zejména pak návrhy opatření... vice ›
IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.
Tyršova 405
588 13 Polná
Česká republika
Tel: +420 725 260 923