Reality Praha, prodej a pronájem bytů v Praze

Zadavatel: Soccer Reality Group s.r.o. | 8.8.2013 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Realitní kancelář Soccer Reality nabízí již 7 let své služby tuzemským, ale i zahraničním klientům. Její hlavní doménou jsou reality Praha a to především prodej bytů v Praze a pronájem bytů Praha, ale v jejich nabídce naleznete nemovitosti po celém regionu ČR.

Hlavní filozofií realitní kanceláře Soccer Reality je poskytovat profesionální a nadstandardní služby všem svým klientům. Za tímto účelem spolupracuje realitní kancelář s řadou advokátů a finančních poradců.

"Každý klient je pro nás prioritní a díky této strategii fungujeme již téměř z 50% na bázi referencí a doporučení a v tomto trendu hodláme nadále pokračovat", říká jednatel společnosti Soccer Reality, s.r.o. Zdeněk Turek.

Hlavním důkazem zkvalitňování služeb a referenčního marketingu je průběžný nárůst obratů této společnosti, který se pohybuje v řádu 20-30% každým rokem.

Témata: prodej bytů v Praze, pronájem bytů Praha | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Soccer Reality Group s.r.o.

Paculova 1114/10
198 00 Praha 9
Kontaktní osoba: Jiří Novák
Jednatel
profi77@seznam.cz
Realitní kancelář působící v regionech Praha a okolí, Hradec Králové, Pardubice, Mladá Boleslav, Kladno, Mělník, Benešov a okolí. Zajišťujeme prodej a pronájem bytů, rodinných a činžovních domů, pozemků, komerčních prostor, včetně veškerého servisu.
Soccer Reality Group s.r.o.
Paculova 1114/10
198 00 Praha 9
Česká republika
info@screal.cz
Tel: +420 777 276 667