Cestování a práce v zahraničí

Zadavatel: SUITU websites SE | 12.7.2013 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Sníte o poznávání nových krajů a jiného prostředí? Chcete se zdokonalit v cizím jazyce a k tomu všemu si vydělat peníze? Najděte si práci v zahraničí a za vydělané peníze procestujte svět. Na portálu Czechtimes.cz se dozvíte jak na to.

Při hledání práce v zahraničí musíte postupovat obzvlášť obezřetně a nabídku práce, jež Vás zaujala, prozkoumat ze všech možných stran. Nejlepší variantou je odjet za prací do zahraničí na doporučení či s někým, kdo má již zkušenosti. Avšak není to podmínkou. U agentur i na internetu je k dispozici široká nabídka práce v zahraničí, která je zároveň ověřená. Pouze si musíte najít čas a chuť nabídky práce v zahraničí podrobně projít.

V tomto směru Vám může být velmi nápomocný cestovatelský portál Czechtimes.cz. Cílem portálu je poskytovat zájemcům o práci v zahraničí ověřené informace o jednotlivých pracovních pozicích v různých zemích po celém světě. Rozhovory o práci v zahraničí poskytují lidé, kteří na dané pozici pracovali či pracují. V jednotlivých rozhovorech nechybí popis toho, jak lze danou práci získat, co vše to obnáší, na co je třeba se připravit po příjezdu na místo, jaké jsou platové podmínky či na co si dát případně pozor.

Cestování po celém světě na jednom místě

Zaměřením portálu Czechtimes.cz je rovněž cestování. Pokud plánujete dovolenou nebo se jen chcete dozvědět něco zajímavého z oblasti cestovního ruchu, neváhejte navštívit rubriku cestování, jež má v menu na webových stránkách Czechtimes první místo. Jde-li o záměr nebo čistě náhodné postavení zvažte sami, ale vzhledem k tomu, jak je tato rubrika pestrá a obsahově hodnotná, je odpověď nasnadě.

A cože zde najdete? Cestopisy a zajímavé rozhovory s klasickými dovolenkáři i skutečnými dobrodruhy. S lidmi, pro které se stalo cestování jejich životním stylem a naplněním. Při čtení rozhovorů se můžete nechat inspirovat nebo se jen odpoutat od denních starostí a užít si návštěvu Orientu, panenské pláže, procházku pralesem či jízdu na slonovi alespoň v představách a z pohodlí Vašeho domu. Přejeme Vám nezapomenutelný zážitek.

Témata: práce v zahraničí | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757