Princ William a Kate k vidění v Galerii panenek Dolls Land v Praze

Zadavatel: Destination Marketing | 12.6.2012 | Kultura, hudba, divadlo

Praha (Pressweb) - Od 12. 6. 2012 představuje Galerie panenek Dolls Land novou svatební kolekci sběratelských panenek Barbie. V rámci nové letní expozice je k vidění také nejslavnější pár planety, princ William a Kate.

V nové expozici sběratelských panenek je vystavena ucelená kolekce svatebních šatů od světových návrhářek, jako jsou Monique Lhuillier, Badgley Mischka, Reem Acra, Vera Wang nebo Carolina Herrera. V rámci této jedinečné expozice jsou k vidění také princ William a Kate v jejich svatebních šatech.

Velkou novinkou galerie je také panenka Barbie „Pinch of Platinum“, která patří do nejvyšší sběratelské řady tzv. Platinum label. V této řadě jsou panenky vyráběny v nákladu max. 1200 pro celý svět. Panenka „Pinch of Platinum“ byla vyrobena v nákladu pouze 999 kusů.

V rámci aktuálních úprav galerie byla také rozšířena kolekce světového návrháře Boba Mackieho, který se díky svým nadčasovým návrhům stal již pomyslnou stálicí galerie. Nově jsou od tohoto návrháře v galerii k vidění panenky s názvy Goddess of the Moon, Masquerade Barbie a světově proslulá zpěvačka Cher.

Kromě výše zmíněných novinek mají návštěvníci galerie příležitost zhlédnout panenky od světoznámých návrhářů, jako jsou Giorgio Armani, Givenchy, Christian Dior, Christian Louboutin, Escada nebo Dooney & Bourke, také filmové hrdiny malých i velkých jako například Shrek, Harry Potter, Jack Sparrow, Adamsova rodina, Frankenstein, Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor a spoustu dalších.

Součástí stále expozice je i kompletní kolekce velmi populárních panenek Monster High, které představují děti známých monster, jako je Frankenstein, Drakula a další. Všechny tyto „strašidelné“ panenky si zde našly již své stále místo a jsou nejenom mezi malými návštěvnicemi stále vyhledávány a obdivovány.

„Poslední novinkou pro letošní léto je také expozice více než 100 modelů autíček, která byla do galerie zapůjčena a budou exkluzivně k vidění pouze do 31. 8. 2012. Malí i velcí návštěvníci tak mohou obdivovat krásné stroje jako růžový Cadillac, historický Mercedes-Benz 500K, Chevrolet Corvette, sérii vozů Porsche a mnoho dalších."

„Tímto bych ráda pozvala k návštěvě i všechny pány, tatínky a malé příznivce nádherných strojů na čtyřech kolech,“ říká Kateřina Rotterová, managing director Destination Marketing

V Galerii panenek Dolls Land mohou návštěvníci obdivovat na 1200 panenek Barbie, z nichž více než 360 patří mezi sběratelské unikáty. Galerie je otevřena denně od 10:00 do 18:00 v ulici Rytířská 6, 110 00 Praha 1. Více informací o galerii naleznete na www.dollsland.eu nebo na www.facebook.com/dollsland.eu.

Přijměte již nyní pozvání k virutální prohlídce a podívejte se jaké skvosty na návštěvníky čekají. Více na http://www.youtube.com/watch?v=KXPr-pn0KVk

Kontakt:
Galerie Dolls Land
Rytířská 6
110 00 Praha 1

Telefon: +420 731 606 369
E-mail: info@dollsland.eu
Web: www.dollsland.eu
Facebook: www.facebook.com/dollsland.eu

Kontakt pro média:

Ing. Kateřina Rotterová, MBA
Managing Director

Destination Marketing
Podnikatelská 565
190 11 Praha 9

Tel.: +420 246 082 232
GSM: +420 605 376 527
E-mail: katerina.rotterova@destmark.eu
Web: www.destmark.eu

Témata: Galerie DollsLand | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Destination Marketing
Podnikatelská 565
190 01 Praha 9 - Běchovice
Česká republika
info@destmark.eu
Tel: +420 246 082 232