Galerie DollsLand se představí na veletrhu FOR TOYS v Praze

Zadavatel: Destination Marketing | 24.9.2012 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - U příležitosti svých 1. narozenin se Galerie panenek DollsLand představí ve dnech 27. – 30.9.2012 na veletrhu hraček FOR TOYS v Praze.

Galerie se bude prezentovat na 3. ročníku veletrhu hraček FOR TOYS v Praze , který se i letos bude konat na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na veletrhu se stejně jako v předchozích letech představí novinky z oblasti hraček, her a hlavolamů pro děti od těch nejmenších až po školáky.

„Pro všechny návštěvníky stánku DollsLand bude připravena malá expozice nejenom panenek Barbie, ale také panenek Monster High jako malá ochutnávka toho, co všechno je možné v galerii vidět. U příležitosti 1. narozenin se mohou všichni návštěvníci stánku Galerie panenek DollsLand zúčastnit také soutěže o panenky Barbie a Monster High. Stánek Galerie DollsLand naleznete pod číslem 1G11A a všichni jste co nejsrdečněji zváni“, říká Ing. Kateřina Rotterová, MBA ředitelka agentury Destination Marketing.

Pražská Galerie panenek DollsLand již rok rozveseluje a rozjasňuje tvářičky malých holčiček, jejich maminek a babiček unikátní výstavou 1200 panenek Barbie a Monster High . V galerii je k vidění také sbírka 360 sběratelských Barbie s takovými skvosty, jako Barbie císařovna Josefína, královna Alžběta I. a Marie Antoinetta vyrobené v limitované edici se sběratelskou hodnotou téměř 100 000 Kč. Menší návštěvníci pak mají v oblibě Barbie v podobě Shreka, Harry Pottera, Jacka Sparrowa a Angeliky z filmu Piráti z Karibiku a představitelů kultovní Twilight ságy.

Galerie se poprvé otevřela veřejnosti a ukázala jedinečnou sbírku v minulém roce 28.9.2011. V pravidelných intervalech jsou pro návštěvníky připravovány nejrůznější soutěže a akce.

„V rámci oslav 1. narozenin budou v galerii pro návštěvníky celý následující měsíc probíhat nejrůznější soutěže, akce s živými panenkami Barbie a Monster High. Oslavovat budeme celý měsíc, takže všichni jsou co nejsrdečněji zváni k návštěvě galerie v Rytířské ulici č. 6, na Praze 1“, doplňuje Kateřina Rotterová.

Kontakt:
Galerie panenek DollsLand
Rytířská 6
110 00 Praha 1

www.dollsland.eu
www.facebook.com/dollsland.eu

Otevírací doba: PO až NE: od 10:00 do 18:00

Témata: Galerie DollsLand, veletrh hraček FOR TOYS | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Destination Marketing
Podnikatelská 565
190 01 Praha 9 - Běchovice
Česká republika
info@destmark.eu
Tel: +420 246 082 232