Čeští tenisté Argentince zvládnou, na Salátovou mísu ale favority nejsou

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 12.9.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 12. 9. 2013: Dva kroky respektive dvě vítězství dělí české tenisty od obhajoby Davis Cupu a opětovného pozvednutí Salátové mísy. První krok by měli s přehledem udělat během tohoto víkendu, když podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet jsou výrazným favoritem nadcházejícího souboje s Argentinou.

Podle Unibetu by souboj s Jihoameričany neměl být výraznou překážkou, když šance českého týmu na postup oceňují nízkým kurzem 1,10, zatímco překvapení v podobě tří vyhraných bitev Argentinců je ohodnoceno kurzem 6,50. Přesto je podle Unibetu pohár ještě velmi daleko, na celkové vítězství jsou stále favority Srbové (kurz 1,55) a na Čechy si lze vsadit v kurzu 4,00.

„Česku se v posledních letech v týmových soutěžích poměrně hodně daří, takže dokud budeme mít duo Berdych – Štěpánek, nemám obavy, že by se nás závěrečná kola netýkala,” prohlašuje manažer Unibetu Stanislav Jurečka. „Proti Argentině to vypadá po odřeknutí del Potra a Nalbandiana na relativně snadný zápas, tak snad si něco schováme na předpokládané finále v Bělehradě.

Samotný první den bude zahajovat Radek Štepánek proti Juanu Monacovi, přičemž český hráč je mírným favoritem v kurzu 1,57 (kurz na Monaca je 2,34), zatímco druhý zápas by měl být jasnou záležitostí domácích, protože Tomáš Berdych je v souboji s Leonardem Mayerem obrovským favoritem a kurz na jeho vítězství v prvním zápase činí pouhých 1,06 oproti kurzu 9,00 na vítězství jeho soupeře. Podobně by mělo být favority i duo Berdych – Štěpánek v sobotní čtyřhře, jež podle předpokladů čeká střet s dvojicí Berlocq – Zeballos.

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: Davis Cup, sázka, tenis, Unibet | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024