Miss World ovládne brazilská krása, ani Češka není bez šancí

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 24.9.2013 | Média, marketing

Londýn/Praha (Pressweb) - 24. 9. 2013: Korunku nejkrásnější dívky světa by letos měla získat dívka z Brazílie, blonďatá Sancler Frantz Konzen. Češka Lucie Kovandová patří do širšího okruhu favoritek. Tak letošní ročník Miss World, který se tento víkend odehraje na indonéském ostrově Bali, vidí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří nabídli svým zákazníkům možnost vsadit si na vítězku klání o nejkrásnější dívku světa.

Největší favoritkou je – a logicky nejmenší výhru přinese – již zmíněná Brazilka, kterou bookmakeři ohodnotili kurzem 4,00, jejími největšími konkurentkami by měly být Miss Filipíny (kurz 6,00) a Miss Španělsko (kurz 8,00). V závěsu za nimi je pak širší skupina kandidátek s kurzy na vítězství v rozmezí 15,00 až 20,00, kde mezi dívkami z Číny, Itálie nebo domácí Indonésie figuruje i česká soutěžící Lucie Kovandová. Až za nimi je pak vyzyvatelka z tradiční líhně světových Miss, z Venezuely (kurz 30,00).

„Kurzy na Miss World jsou každoroční tradicí a mezi bookmakery probíhá dlouho dopředu poměrně intenzivní souboj o to, kdo je bude moci vypsat,“ prozrazuje s úsměvem manažer Unibetu Stanislav Jurečka. „Ten příměr se používá v různých kontextech poměrně často, ale tady jde opravdu jen o subjektivní soutěž krásy, takže v podstatě jde jen o to, co nejlépe se trefit do vkusu poroty,“ dodává expert sázkovky.

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: Miss World, sázka, Unibet | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024