Na Kameňák 4 přijde o prvním víkendu alespoň jedno procento Čechů

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 9.10.2013 | Kultura, hudba, divadlo

Londýn/Praha (Pressweb) - 9. 10. 2013: Žádnou z hlavních cen České filmové a televizní akademie, ale více než 100 tisíc diváků během prvního víkendu věští bookmakeři sázkové kanceláře Unibet čtvrtému pokračování filmové komedie Kameňák, která jde ve čtvrtek do českých kin.

Podle kurzů Unibetu je návštěva více než stovky tisíc zvědavých pravděpodobná v kurzu 1,72, zatímco na možnost, že by si tvůrci sáhli na některou z hlavních cen ČFTA bookmakeři vypsali astronomický kurz 100,0.

„Ať se to českým filmovým kritikům líbí nebo ne, Kameňák je jedna z nejnavštěvovanějších a nejúspěšnějších sérií české kinematografie, a kurzy se lépe vypisují na filmy, kde návštěvnost je vyšší,“ tvrdí Milan Klemš, marketingový manažer Unibetu s tím, že v zahraničí, především v anglofonních zemích, jsou sázky na úspěchy filmů celkově nebo během úvodního víkendu poměrně obvyklou záležitostí.

Na vysoký zájem o Kameňák 4 si tak lze vsadit v uvedeném kurzu 1,72, zatímco možnost, že by dorazilo méně než 100 tisíc návštěvníků během úvodního víkendu je ohodnocena kurzem 2,00.

Komu by se pak tyto kurzy zdály příliš nízké, může svou sázku nasměrovat na kurs 100, kterým je ohodnocena možnost, že Kameňák 4 získá některou z hlavních cen (nejlepší film, nejlepší režie, nejlepší výkon v ženské a mužské hlavní roli) filmové a televizní akademie.

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: film, Kameňák 4, sázka, Unibet | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024