Stojany na jízdní kola a přístřešky

Zadavatel: Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz | 12.9.2012 | Reality, bydlení

Doubravice nad Svitavou (Pressweb) - Stojany na kola nacházíme na bezpočtu míst a již dávno patří k nezbytnému mobiliáři u vchodů obchodů, pošt, úřadů. Stále častěji se stávají i vybavením firem a bytových domů, které kromě stojanů pořizují i kryté přístřešky na kola svých pracovníků a obyvatel.

Není tedy divu, že i výrobci městského mobiliáře na tyto potřeby reagují a nabízí škálu výrobků určených pro umístění kol. Širokou nabídku atraktivního mobiliáře nabízí elektronický obchod specializovaný na prodej a nabídku výrobků renomovaných výrobců z Francie a Itálie www.mestsky-mobiliar.pontte.eu. Nejčastěji hledaným prvkem jsou jistě stojany na kola. V nabídce výrobců jsou stojany ve vysoce dekorativním provedení s ozdobnými prvky a v barevném laku ale i naprosto jednoduché, v běžné stříbrné konstrukci. Do exteriéru vkusně zapadnou všechny a záleží pouze na požadavcích zákazníka.

Stojany jsou vždy robustní konstrukce v prvotřídním provedení. Výhodou většiny modelů je modulárnost - snadná rozšířitelnost o další pole s místy pro jízdní kola. Zákazník si volí nejen z barevných provedení ale na výběr má i zdobné prvky. Většina modelů je samozřejmě
oboustranných i jednostranných.

Vedle stojanů jsou to nejčastěji přístřešky na kola, které zákazníci požadují. Nabídka prodejce je opět vělmi široká. Můžete si vybrat z přístřešků několika modelových řad. Základní nabízené velikosti jsou přístřešky o šířce 250 nebo 500 cm, ale opět lze kryté stání na kola rozšiřovat podle potřeby. Možná Vás u některých přístřešků na kola překvapí design, který je skutečně na vysoké úrovni a tak může stojan s přístřeškem působit velice atraktivním dojeme a zpříjemnít veřejný prostor.

I pokud potřebujete svůj stojan pouze oddělit od okolního prostoru, naleznete na stránkách e-obchodu www.mestsky-mobiliar.pontte.eu zajímavé řešení. Můžete využít originální systém sloupků pro venkovní paravány. Dosáhnete tak efektního zakrytí výhledu na stojany.

E-obchod www.mestsky-mobiliar.pontte.eu se zaměřením na vybavení obcí a firem je sesterským k e-obchodu www.pontte.cz se zaměřením zejména na informační vitríny a dopravní zrcadla s ochranou proti námraze.

Témata: venkovní paravány, vitríny | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz

Zázmolí 449
679 11 Doubravice nad Svitavou
Kontaktní osoba: Jiří Novotný
Provozovatel
service@pontte.cz
+420 774 423 560
Obrázek uživatele Na2Ty
Specializovaný prodejce - informační vitríny, dopravní zrcadla, vybavení pro obce a firmy - přístřešky a stojany na kola, autobusové zastávky, lavičky, patníky, sloupky, zábradlí a hrazení, velkoobjemové květináče, mříže na ochranu zeleně, prostředky na ochranu strojů a zařízení proti kolizi A-SAFE... vice ›
Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz
Zázmolí 449
679 11 Doubravice nad Svitavou
Česká republika
jiri.novotny@pontte.cz
Tel: +420 774 423 560