Originální systém pro venkovní paravány

Zadavatel: Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz | 3.10.2012 | Reality, bydlení

Doubravice nad Svitavou (Pressweb) - Zajímavý způsob jak řešit členění prostoru nebo zakrytí technických a hygienických zařízení nabízí e-obchod www.mestsky-mobiliar.pontte.eu na stránce s nabídkou dílů pro venkovní paravány.

Nabídka obsahuje betonové a kovové sloupky s madly na uchycení mříží, dřevěných desek nebo i květinových truhlíků. Jejich kombinací můžeme snadno, vtipně a elegantně rozdělit prostor nebo zakrýt nežádoucí pohledy. Využití je skutečně široké - od ohrazení soukromých parkovišť, teras, ploch s rozestavěnými kontejnery na odpad nebo zahrádek restaurací po zakrytí například stání se stojany na kola.

Originální a univerzální jsou sloupky Cosmoarredo, které moho být vybaveny jedním, dvěma nebo čtyřmi rameny na uchycení hradících desek. Sloupky jsou zhotoveny z vysoce kvalitního betonu v přírodní nebo bílé barvě s pískovaným povrchem. Podstava sloupků je pohyblivá a umožňuje srovnat sloupky samonivelací do svislé polohy i ve svahu do sklonu až 10°. Ramena jsou žárově zinkovaná a lakovaná do černošedé barvy RAL 7021. Díky vysoké hmotnosti - 127 kg - není třeba sloupky uchycovat k podkladu ani se obávat jejich zcizení. Zároveň je ale umožněna manipulace se sloupky a jejich případné přemístění v případě potřeby. Sloupky lze navíc postavit na již zbudovanou zpevněnou plochu - na asfalt, dlažbu, beton - bez nutnosti stavebních úprav.

Jako samotný hradící prvek nabízí výrobce dřevěné desky v kovovém rámu, kovové mříže nebo kovovu síť v rámu. Působivé a velmi zajímavé jsou kovové truhlíky na květiny umístěné do konstrukce na uchycení sloupky.
Všechny prvky se nabízejí v délkách 150 nebo 200 cm a desky a sítě i ve dvou výškách 140 a 170 cm.

Sloupky Cosmoarredo Vám nabízejí naprostou svobodu ve svém využití. Vhodným rozmístěním a volbou dělících prvků tak uživatel získává nespočet možností jak rozčlenit prostor. Může paravány využít pro zbudování boxů nebo pro ohrazení ploch namísto běžných plotových sloupků s výhodou mobility. Má možnost rozestavět je pro omezení nebo usměrnění přístupu do požadovaných směrů.

Pro další informace a nabídku navštivte www.mestsky-mobilar.pontte.eu se zaměřením na vybavení obcí a firem nebo e-obchod www.pontte.cz se zaměřením zejména na informační vitríny, interiérové paravany pro využití ve školách, firmách a obcích a dopravní zrcadla.

Témata: venkovní paravány, vitríny | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz

Zázmolí 449
679 11 Doubravice nad Svitavou
Kontaktní osoba: Jiří Novotný
Provozovatel
service@pontte.cz
+420 774 423 560
Obrázek uživatele Na2Ty
Specializovaný prodejce - informační vitríny, dopravní zrcadla, vybavení pro obce a firmy - přístřešky a stojany na kola, autobusové zastávky, lavičky, patníky, sloupky, zábradlí a hrazení, velkoobjemové květináče, mříže na ochranu zeleně, prostředky na ochranu strojů a zařízení proti kolizi A-SAFE... vice ›
Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz
Zázmolí 449
679 11 Doubravice nad Svitavou
Česká republika
jiri.novotny@pontte.cz
Tel: +420 774 423 560