Nezávislý e-shop pro všechny sportovní fanoušky vítá nové zákazníky

Zadavatel: SeoExtra.cz | 3.2.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Patříte k opravdovým fanouškům Vašeho oblíbeného týmu? Rádi byste dali svým přátelům prostřednictvím originálního oblečení a suvenýrů najevo, který tým má Vaše sympatie? Pokud ano, přijměte naší pozvánku k návštěvě internetového obchodu expert-sports.cz!

Na stránkách tohoto specializovaného sportovního e-shopu v současnosti najdete více než stovky produktů vybraných týmu. Ať už se jedná o NHL, UFC nebo fotbalové týmy.

Velký důraz je kladen na sekci fotbal. Najdete tu velké množství fotbalových suvenýrů! Mezi další kategorie patří hokej, NBA, NFL. V tomto e-shopu si přijde na své každý milovník sportu.

Líbí se vám oficiální osuška Arsenalu, originální dres Juventusu v domácí i venkovní kombinaci, sportovní bunda v barvách Realu Madrid, národní dres naši fotbalové reprezentace nebo například kšiltovku NHL - Florida Panthers - Center Ice ? Stačí nás navštívit a vybrat si to pravé pro Vás!

Pro chvíle pohody si můžete vybrat například povlečení s Vaší oblíbenou hvězdou, hrníčky se sportovní tématikou, zdi své pracovny či dětského pokoje ozdobit plakáty největších hvězd zeleného trávníku nebo kluzišť nebo si koupit některý ze stylových přívěšků na klíče. Velká pozornost je samozřejmě věnována také základní výbavě každého správného fanouška - klubovým vlajkám a šalám.

Kromě široké palety oblečení a suvenýrů zajisté každý zákazník tohoto e-shopu ocení i špičkový zákaznický servis, několik desítek věcí skladem k okamžité expedici po České republice. Nebo můžete využit osobní odběr na adrese Letohradská 50, Praha 7, blízko Technického Muzea.

Těšíme se na Vaši návštěvu tam, kde se sny sportovních fanoušků mění ve skutečnosti, na expert-sports.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712