Předposlední domácí testy českých hokejistů budou bitvami na ostří nože

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 4.2.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 4. 2. 2015: Už pomalu jde do tuhého. To si myslí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet před čtvrtečním zápasem české hokejové reprezentace proti Rusku, které by v rámci posledního turnaje Euro Hockey Tour mělo odstartovat závěrečnou část přípravy na květnové mistrovství světa.

Češi jsou podle bookmakerů s kurzem 2,05 mírným favoritem. Nominace Vladimíra Růžičky naznačuje, že pomalu končí doba testování, a Češi budou hrát na výsledek. Kurz na ruské soupeře je 2,90, eventuální smírný stav po 60 minutách pak stojí 4,15.

„Vladimír Růžička dal nominací najevo, že tentokrát už opravdu chce vyhrát, takže jsme zvědaví, jak proti sborné uspějeme,“ komentuje kurzy Petr Dufek, country manažer Unibetu pro Česko a Slovensko. „Rusové mají asi o trochu lepší kádr, navíc naladěný na vítěznou notu, což Češi nezakusili už hodně dlouho, na druhou stranu, naši budou motivovanější a mluví pro ně domácí prostředí,“ dodává Dufek.

Aktuální kurzy s možností online sázky najdete na https://cz.unibet.com/betting#/event/1002485039

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa.

Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří:

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024