Půjčky bez dokládání příjmu zcela zdarma - FinMoney.cz poradí

Zadavatel: Aleš Bakla | 4.12.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Mnoho lidí stále žije v přesvědčení, že jedinou možnost, jak si půjčit, přináší banka. To ale není tak úplně pravda, jelikož je zde také nebankovní segment. A ten je mnohem flexibilnější, než zastaralé nabídky bankovních domů. Ideálním příkladem jsou takzvané mikropůjčky, které jsou v posledních letech velmi vyhledávanou variantou, jak získat peníze snadno, rychle na cokoliv.

Čím jsou tyto půjčky charakteristické?

Především samotnou výší částky, kterou mohou vám jako žadatelům nabídnout. Nepřichází totiž se stotisícovými, nebo desetitisícovými sumami, jelikož přinášejí částky takové, které běžný člověk velmi často potřebuje. A to v řádech několika tisíců korun, kdy maximum bývá suma 5 000 Kč. Tedy ideální částka, jak přečkat dobu než přijde výplata, jak zaplatit nečekané výdaje a nedoplatky, nebo jak vyjít v měsíci, kdy byla výplata menší, nebo jsme snad byli v pracovní neschopnosti. A jelikož daných případů je stále více, je jasné, že je daný typ půjčky stále oblíbenější.

Zajímavou charakteristikou je také fakt, že se půjčka nevrací v měsíčních splátkách, ale je zasílána jednorázově, a to ke zvolenému datu splatnosti. To bývá období jednoho měsíce od samotného získání. Jelikož se jedná právě o takto nízké sumy, není to pro žádného klienta problém, poněvadž podobnou částku by splácel i v případě klasických, desetitisícových úvěrů.

Z domova a za pár minut

Rychlosti a jednoduchost. I tak by se daný typ půjčky mohl charakterizovat. Vyřídíte ji totiž z pohodlí vašich domovů, a to prostřednictvím online žádosti. Poté už se rozběhne schvalovací proces, během kterého není třeba kamkoliv chodit, nic vyplňovat a podepisovat, nebo snad dokládat. I proto je půjčka bez doložení příjmu vhodná pro celou škálu klientů, od důchodců, přes maminky na mateřské dovolené, po studenty. Samozřejmě jistotu získání mají i běžní zaměstnanci, nebo podnikatelé. Zkrátka jedinými omezujícími podmínkami bývá dosažení 18. roku života a také tuzemské státní občanství či bankovní účet. Právě na něho peníze po schválení míří. A protože se tak často děje v rámci stejné banky, jsou připsány do pár vteřin od odeslání.

Jde to i bez úroku

To hlavní, co bychom měli u každé půjčky sledovat primárně, to je samozřejmě úroková sazba. Čím je nižší, tím je půjčka logicky výhodnější. V daném směru poté můžeme s radostí konstatovat i to, že tento segment nabídne i takové možnosti, kdy získáme půjčku zcela zdarma. Bez úroku, bez poplatku a s jistotou toho, že budeme vracet přesně tolik, kolik nám v den žádosti přišlo na účet. A to umožní třeba dva níže zmínění poskytovatelé.

Vyberte si ze dvou prověřených poskytovatelů

Ačkoliv celková charakteristika této půjčky zní více než pozitivně, stále je třeba dávat pozor na to, že nebankovní segment bývá často džunglí, kde se pohybuje i řada nepoctivců. Pokud jim nechcete naletět a odsouhlasit jejich nevýhodné podmínky, vsaďte raději na poskytovatele známé a prověřené. Zde jsou tipy na dva velmi vyhledávané:

Zaplo.cz

Suma v rozmezí 1 000 – 12 500 Kč, splatnost v rozmezí 7 – 30 dní, nebo možnost získání první půjčky zcela zdarma. To je jenom zlomek výhod, které lze u tohoto poskytovatele získat. Samozřejmostí je rychlé vyřízení do 15 minut, bez nutnosti kamkoliv chodit nebo cokoliv vyplňovat standardní písemnou formou. Ačkoliv drobným negativem může být nutnost zaslání korunového registračního poplatku a ověření dokladu totožnosti, vše se dá za pár minut bez obav stihnout a poskytnutí půjčky tak nebude nijak zvláštním způsobem prodlužováno.

CreditON.cz

Druhý z velmi známých a férových poskytovatelů, který nabídne o něco širší škálu částek, a to od 500 do 20 000 Kč. Termín splatnosti může být zvolen od jednoho jediného dne, až po 40 dní. I zde můžete počítat se standardními výhodami a benevolencí, jako peníze ještě v den žádosti, schvalovací proces bez dokládání příjmu, nebo vyřízení z pohodlí domova.

Ve spolupráci se serverem FinMoney.cz

Témata: pujčky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Aleš Bakla

Marie Cibulkové 1177/10
140 00 Praha 4
Obrázek uživatele Aleš Bakla
Aleš Bakla
Marie Cibulkové 1177/10
140 00 Praha 4
Česká republika
a.bakla@seznam.cz