Zlaté náramky - ozdoba pro každou příležitost

Zlaté náramky, proč jsou tak oblíbené?
Zadavatel: Lucie Štiková | 1.1.2023 | Obchod, e-commerce

Zlaté náramky jsou ozdobou, se kterou vždy zazáříte

Náramky obecně patří k nejoblíbenějším druhům šperků. Pravděpodobně je to dáno tím, že se hodí nejen pro ženy, ale samozřejmě také pro muže a dají se sladit prakticky s každým outfitem. A pokud jsou ve zlaté barvě, tak je téměř jisté, že vás ozdobí natolik, že budete zářit.

Proč jsou zlaté šperky tak oblíbené?

Říká se, že krása je pomíjivá. Ovšem to rozhodně neplatí o zlatě. I když zlatým šperkům stále dýchá na záda konkurence, nikdy se s nimi nedokáže srovnat. Zlato je velice vzácný kov, který v podobě šperku vypadá fantasticky a je bezesporu nadčasové. Navíc díky množství výběru barev se do něj zamiluje každý a není přitom podstatné, jak je člověk starý. Zlatý šperk nezpůsobuje alergické reakce, je odolný, má dlouhou životnost, a navíc je skvělou investicí.

Zlaté náramky - ozdoba pro každou příležitost

Hlavní úlohou šperků je hlavně zdobit, a to právě náramky dokáží dokonale. V případě žen umí ruku krásně zjemnit, upoutat na ni pozornost a doladit celkový dojem na nejvyšší možnou úroveň. I to je ostatně jeden z důvodů, proč zlaté náramky často zdobí také muže. I řada pánů totiž chce zaujmout své okolí a existuje snad šperk, který to tak zjevně, a přitom nenápadně dokáže, jako právě zlatý náramek?

Zlaté náramky pro ženy

Můžeme potvrdit, že pro dámy se tento druh šperků vybírá doslova sám. Dá se totiž říci, že žádným zlatým náramkem nemůžete udělat chybu. Můžete vybrat úplně jednoduché, doplněné o nejrůznější symboly a nebo v poslední době velmi oblíbené pevné kruhy. Ty na ruce vypadají mimořádně zajímavě a řada žen si je zamilovala pro jejich neobyčejnost a povýšila je na hit poslední doby.

Pokud vybíráte náramek, možná vás napadne otázka, jak vybrat správnou velikost:

  • pro štíhlou dámskou ručku je ideální náramek, který má 17 – 18 cm
  • průměrná velikost je 19 cm
  • pro silnější ručku (je to bráno už i jako pánská velikost) je rozmezí 20 - 21 cm

Zlaté náramky pro muže

Při výběru vhodného náramku pro muže, a i pro ženy, zjistíte snadno velikost například pomocí krejčovského metru. Vždy ale měřte zápěstí, na kterém bude náramek nošený, jelikož obvod se u pravé nebo levé ruky může lišit. Pak už zbývá vybrat jen ten, který bude vašemu srdci i oku nejbližší.

U mužů doporučujeme zakoupit náramek pevnější, jelikož tak budete mít jistotu, že se náramek nepřetrhne. K častým vzorům patří figaro nebo pancer, které vypadají na pánské ruce impozantně, jsou pevné a zlato jim dodává velice luxusní nádech.

Jestli stále váháte, jestli je právě zlatý náramek ten pravý, doporučujeme to zjistit na vlastní kůži. Jen tak totiž doopravdy pocítíte dojem, který zlatý šperk zanechává. Jsme totiž přesvědčeni, že si ho zamilujete.

Témata: nakupování

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Lucie Štiková

K Lesu 310
37001 Nové Homole
Kontaktní osoba: Lucie Štiková
majitelka
sperky@sperky-nm.cz
+420602879435
Obrázek uživatele Šperky-NM
Šperky-NM
K Lesu 310
37001 Nové Homole
Česká republika
sperky@sperky-nm.cz
Tel: 602879435