Sticky Password a Intel spolupracují na nové generaci zabezpečení pro správu hesel

Sticky Password přináší podporu technologie Intel® Software Guard Extensions
Zadavatel: Lamantine Software a.s. | 2.1.2017 | Telekomunikace, IT

Brno (Pressweb) - 3. ledna 2017: Sticky Password, přední výrobce software pro správu hesel oznamuje spolupráci se společností Intel na zapojení Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) do svého produktu. Technologie Sticky Password se tak nyní rozšiřuje o zabezpečení na úrovni hardware.   

„Oceňujeme přínos Sticky Password v oblasti správy hesel a jsme velmi rádi, že můžeme společně inovovat přístup k jejich zabezpečení,“ řekl Rick Echevarria, viceprezident Software and Services Group a generální manažer Platform Security Division ve společnosti Intel.

Vytvořením chráněných oblastí spouštění brání Intel® SGX odhalení a modifikaci vybrané části kódu a dat aplikace, čímž umožňuje ochránit citlivá data i v případě, kdy útočník získá plnou kontrolu nad zařízením. Nová technologie byla uvedena s šestou generací Intel® Core™ procesorů a bude též dostupná v nové sedmé generaci.   

„Partnerství se společností Intel na této nové iniciativě je jedním ze způsobů, jakými umožňujeme uživatelům v celém světě využívat nejbezpečnější dostupnou technologii pro ochranu a správu hesel,” řekl Petr Bílek, ředitel Sticky Password.

O Sticky Password
Sticky Password je software pro správu hesel, který již od roku 2001 chrání miliony hesel uživatelů a umožňuje automatické přihlašování k webovým a aplikačním účtům, vyplňování formulářů jediným kliknutím či bezpečné uchovávání osobních dat. Technologii Sticky Password si zvolily pro svá komplexní bezpečnostní řešení takové špičky oboru, jako jsou ESET, Imation a Kaspersky Lab. Software je dostupný na www.stickypassword.com

 

 

Kontakt:
Tomáš Kučera
tomas.kucera@stickypassword.com

Intel and Intel Core are trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries in the U.S. and/or other countries.

Témata: správce hesel, Intel, SGX, software, kybernetická bezpečnost, hesla

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Lamantine Software a.s.
Rostislavovo nám. 12
612 00 Brno
Česká republika
petr.bilek@stickypassword.com
Fax: +420 511 126 450
Tel: +420 511 126 450