BroadSoft Connections 2015: Nová verze softwaru BroadCloud umožňuje podnikům přechod ústředen PBX na cloudové sjednocené komunikace (UC)

Zadavatel: Marketwired, LP. | 4.11.2015 | Telekomunikace, IT

Platforma BroadCloud UCaaS spravovaných hostovaných služeb snižuje u poskytovatelů služeb dobu potřebnou k uvedení služeb na trh a urychluje generování nových tržeb

PHOENIX, AZ – (Marketwired / Pressweb – 26. října 2015) – Společnost BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT) dnes oznámila uvedení nové verze softwaru BroadCloud®, která bude k dispozici v listopadu 2015 a která obohatí software BroadCloud o celou řadu funkcí sjednocené komunikace UC-One® a služeb SIP Trunking. Nová verze zahrnuje také vylepšení v oblasti zajištění služeb, nové možnosti koncových zařízení od společností AudioCodes, Polycom a Yealink a řešení UC-One Hospitality. Touto verzí dojde k rozšíření pokrytí trhu produktem BroadCloud z řešení hostovaných ústředen PBX pro malé a střední podniky na řešení sjednocené komunikace (UC) schopná uspokojovat potřeby větších organizací.

Nová verze softwaru BroadCloud je jedním z několika oznámení odhalených a představených na konferenci BroadSoft Connections 2015. Tato událost je každoroční globální konferencí uživatelů společnosti BroadSoft a představuje jednu z největších svého druhu v tomto oboru. Koná se ve dnech 25. – 28. října 2015 v arizonském Phoenixu. Společnost BroadSoft® také představila Project Tempo – nový projekt založený na nabídce řešení UC-One společnosti BroadSoft – který bude hnacím motorem práce pro malé a velké podniky, a uvedla, že překročila globálně počet nasazených linek cloudových sjednocených komunikací ve výši 12 miliónů.

Nová verze softwaru BroadCloud
BroadCloud představuje spravovanou službu, která umožňuje poskytovatelům služeb uvádět služby sjednocených komunikací rychleji na trh. Věříme, že nová verze přinese poskytovatelům služeb rozšířené možnosti generování tržeb a odliší je od konkurence u malých i velkých podniků. Tato verze bude zahrnovat:

  • Rozšíření funkce UC-One softwaru BroadCloud – Přináší poskytovatelům služeb nejnovější software, aby mohli nabízet širokou řadu komunikačních služeb v reálném čase, jako např. rychlé zasílání zpráv (IM), prezenční, hlasové a video hovory, konferenční hovory, sdílení soubory, desktopová kolaborace včetně audio a video spolupráce více stran v prohlížečích v HD kvalitě, integrace podnikových aplikací (jako např. integrace s platformou Microsoft Lync) a nasazení rozhraní WebRTC u účasti externího hosta.
  • Cloudové služby SIP Trunking – Umožňují poskytovatelům služeb poskytovat hostované služby připojení SIP Trunk s podporou sjednocené komunikace podnikům všech velikostí, snižovat náklady na sítě, zvyšovat jejich odolnost a u velkých podniků a podniků s více lokalitami asistovat při bezproblémové migraci zastaralých ústředen PBX. Společnost BroadSoft také oznámila podporu brány Mediant 500 Gateway a řadičů SBC společnosti AudioCodes.
  • Katalog telefonů, klientů a doplňků SIP – Rozšířen dalšími produkty společností AudioCodes, Polycom a Yealink, abychom ještě více rozšířili možnosti výběru zákaznických zařízení a zvýšili konkurenceschopnost poskytovatelů služeb.
  • Vylepšení v oblasti správy pro poskytovatele služeb – Zahrnuje samoobslužné portály pro koncové uživatele, zlepšení v oblasti zajištění služeb u monitorování sítí a administrativní vylepšení použitelnosti.
  • Funkce zřizování distributorů pro poskytovatele služeb – Rozšíření pro vyšší efektivitu díky novým ovládacím prvkům pro hierarchie, víceúrovňový branding, oceňování a správu procesů.
  • Řešení UC-One Hospitality – Poskytuje funkce pro hotelové pokoje, hotelové zaměstnance a systém správy majetku v rámci sjednocené platformy BroadCloud pro různorodá aktiva umožňující poskytovatelům služeb být hnacím motorem urychlení přechodu oboru na cloudové sjednocené služby (UC).

„Společnost BroadSoft podporuje 26 z nejlepších 30 globálních poskytovatelů služeb, což je důkazem jejího úspěchu a předního postavení na trhu,“ uvedl Michael Tessler, generální ředitel společnosti BroadSoft. „Nové služby sjednocené komunikace softwaru BroadCloud představují průběžnou evoluci softwaru BroadCloud z hostovaných ústředen PBX pro malé podniky až k hostovanému řešení sjednocených komunikacích schopnému uspokojovat potřeby malých, středních i velkých podniků.“

Software BroadCloud přináší poskytovatelům služeb spravovanou koncovou provozní platformu, která podporuje celý životní cyklus podnikového zákazníka – od prvotní nabídky až po aktivaci služeb a podpůrných procesů. Prostřednictvím správy koncových procesů odbytu a  implementace služeb poskytovaných zákazníky může software BroadCloud významně snížit investice poskytovatele služeb do interního vývoje a infrastruktury. Software BroadCloud umožňuje poskytovatelům služeb nabízet, uvádět na trh a prodávat služby pod vlastní značkou, zachovat vztahy se svými zákazníky a nepřijít přitom o flexibilitu. Díky tomu, že poskytovatelé služeb disponují kontrolou nad cenami, značkou a portály systému, mohou přizpůsobit řešení a uživatelské využití dle cílových trhů.

Chcete-li sledovat všechny novinky konference BroadSoft Connections, navštivte web konference a sledujte společnost na Twitteru.

Prognózy

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu zákona reformě sporů o cenných papírech z roku 1995. Tato výhledová prohlášení mohou být identifikována s pomocí použití terminologie, která zahrnuje slova jako „bude“, „dokáže“ a „umožňuje“ a obdobné výrazy nebo srovnatelnou terminologii, mimo jiné, prohlášení týkající se výhod nové verze softwaru BroadCloud. Výsledek událostí popsaných v těchto výhledových prohlášeních podléhá známým i neznámým rizikům, nejistotám a jiným faktorům, které mohou způsobit, že se budou skutečné výsledky výrazně lišit od výsledků v těchto výhledových prohlášeních předpokládaných, což zahrnuje mimo jiné finanční a jiné výhody pro společnost BroadSoft, které plynou z používání nejnovější verze softwaru zákazníky společnosti BroadSoft z řad poskytovatelů služeb, a také faktorům obsaženým v části „Rizikové faktory“ formuláře 10-K společnosti BroadSoft za rok končící dnem 31. prosince 2014, který byl dne 25. února 2015 podán u Komise pro burzu a cenné papíry (SEC) a je uložen s ostatními spisy společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této tiskové zprávě jsou k datu 26. října 2015. Pokud tak nevyžaduje zákon, společnost BroadSoft nepřebírá žádný závazek jakákoliv zde učiněná výhledová prohlášení z jakéhokoli důvodu veřejně aktualizovat tak, aby tato prohlášení odpovídala skutečným výsledkům nebo změnám jejích očekávání.

O společnosti BroadSoft:
Společnost BroadSoft je předním dodavatelem cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb mobilních, pevných a kabelových sítí nabízet sjednocenou komunikaci (UC) prostřednictvím jejich IP sítí. Hlavní komunikační platforma společnosti umožňuje dodávat širokému spektru podniků a zákazníků služby volání, posílání zpráv a kolaborativní komunikace, včetně soukromých pobočkových ústředen, video volání, textových zpráv a konvergovaných mobilních a pevných služeb. Další informace naleznete na webu http://www.BroadSoft.com.

Kontakt pro média:

Brian Lustig
Bluetext PR pro BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com

Vztahy s investory:

John Kiang, CFA
BroadSoft, Inc.
+1 240.720.0625
jkiang@broadsoft.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com