Lepší kvalita vzduchu – lepší prostředí k životu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 4.10.2016 | Zdraví

Ačkoli si to málo lidí uvědomuje, kvalita ovzduší v prostředí, ve kterém se běžně pohybujeme, výrazným způsobem ovlivňuje kvalitu našeho života a stav našeho zdraví. Především v chladných měsících, kdy panuje topná sezona a my tak své domácnosti vytápíme, se u většiny z nás úroveň vlhkosti vzduchu rapidně sníží, což se projeví na našem zdraví – najednou se objeví potíže s dýcháním, mnohé z nás potrápí rýma či kašel, nemluvě o zhoršení alergií. Ano, za tím vším stojí suchý vzduch, a proto je důležité nastolit v našich domovech zdravou kvalitu vzduchu. Jak na to?

 

Jaká je ideální hodnota vlhkosti ovzduší?

Ideální čísla se pohybují v rozmezí od 45-60% vlhkosti ve vzduchu. Při topné sezoně se ale hladině vlhkosti rapidně sníží a to až na 20%, což je hodně málo. Není se proto čemu divit, že naše zdraví dostává pořádně zabrat. S kvalitou ovzduší u vás doma vám mohou pomoci ultrazvukové zvlhčovače, jejichž úkolem je zlepšit kvalitu vzduchu.

 

Jak fungují?

Zajímá vás princip fungování ultrazvukového zvlhčovače? Je to jednoduché. Uvnitř nich se skrývá ultrazvukový rozprašovač, který z malého množství vody vytváří drobné kapičky, které následně prostřednictvím ventilace vypouští do interiéru. Současné modely se navíc pyšní speciálními čidly, díky kterým bezpečně poznají chvíli, kdy je potřeba vlhkost v místnosti zvýšit. Vy se tak nemusíte prakticky o nic starat, zvlhčovač se o kvalitu vašeho vzduchu postará za vás.

 

Užívejte si pobyt doma

Chcete si pobyt doma užívat i beze strachu, že vy nebo vaše děti budou trápit zdravotní potíže? Pak investujte do pořízení ultrazvukového zvlhčovače, který si můžete koupit na ultrazvuk.eu. Díky jejich přítomnosti budete mít jistotu, že hladina vlhkosti v ovzduší neklesá pod kritickou hranici a vy tak sobě i své rodině zajišťujete kvalitní místo k životu.

Region: Královehradecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667