Řešíte otázku soukromí pro vaši rodinu? Víme, co vám poradit!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.10.2016 | Reality, bydlení

Soukromí je pro každého z nás nesmírně důležité. Zvláště pokud máme rodinu, chceme každému z členů zajistit dostatek intimity – především dětem. Jestliže si pohráváte s otázkou, jak sobě i svým blízkým zajistit soukromí, aby k vám domů skrze okna nemohli sousedé či náhodní kolemjdoucí nahlížet jako do výlohy, pak jsou následující řádky určené právě pro vás! S blížící se zimou a s ní přicházejícími krátkými dny a brzkými večery, díky kterým musíme brzy svítit a lidé na ulici nám mohou hledět až do talíře, je nejvyšší čas vyřešit otázku soukromí. Chcete vědět, jak na to?

 

Dvě mouchy jednou ranou

Rozčiluje vás, když trávíte čas se svou rodinou v zázemí vašeho obývacího pokoje a lidé procházející okolo vašeho domu zvědavě nahlíží, jestlipak se u vás neděje něco zajímavého, co by jim rozhodně nemělo ujít? Pak těmto situacím, které jsou hodně nepříjemné, řekněte jednou provždy dost. Nechte si na okna nainstalovat venkovní rolety, s jejichž pořízením zabijete dvě mouchy jednou ranou. Proč? Nejenže tak kolemjdoucí k vám domů již neuvidí, ale s nadcházejícími chladnými měsíci oceníte jejich přítomnost i díky tomu, že zajistí mnohem lepší tepelnou izolaci.

 

Praktický i estetický prvek vaší domácnosti

Ačkoli pro sebe a svou rodinu žádáme dostatek soukromí, jen málokdo z nás je ochotný této skutečnosti obětovat vzhled svého domova. Co tím máme na mysli? Určitě není ani vaším cílem, abyste na úkor pohodlí a intimity přišli o přitažlivé zařízení vašeho bydlení. Jak ale skloubit ochranu před nevítanými pohledy a přitažlivý design? Šikovným řešením jsou látkové rolety, které jdou v současné době opět do módy! Jsou k dostání v mnoha provedeních, díky čemuž si každý dokáže přijít na své.

 

Zbloudilá havěť probuzená ze zimního spánku

Možná jste i vy v létě litovali, že nemáte na svých oknech či dveřích nainstalované sítě proti hmyzu, který se vám tak domů pozval, kdykoli se mi zachtělo. Věřte nebo ne, ale nezvaná havěť se tu a tam objeví i v zimě, kdy se na pár dní lehce oteplí. Nechte si od firmy Markup Studio nainstalovat šikovné sítě, díky, kterým se vám žádné potvory domů již nedostanou!

Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667