Dokonalá kuchyně na míru s kompletním servisem

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.10.2016 | Reality, bydlení

Pokud milujete vaření a veškerý volný čas rádi trávíte v kuchyni přípravou chutných pokrmů, pak je náš dnešní článek určený právě vám! Pro každého, pro koho vaření nepředstavuje pouhou povinnost, je dokonalá kuchyně splněným snem. Možná i vy sníte o takové kuchyni, ve které se vaření promění v symfonii chutí a vůní. Ale proč pořád jen snít? Pojďte si společně s námi splnit svůj sen!

 

Kuchyně je tepající srdce domova

Jestliže pro vás kuchyně představuje nejdůležitější místo v celé domácnosti, tak společně s firmou kuchyne-pavlik.cz ctíte jeden a ten samý názor. Společnost zabývající se návrhy vestavěných skříní a kuchyní na míru funguje již od roku 1997. Léta své působnosti na českém trhu si dokázala získat spoustu nadšených zákazníků, kteří si díky této firmě splnili sen o praktické a funkční kuchyni.

 

Kuchyně přesně podle vašich představ

Pro společnost kuchyne-pavlik.cz není žádná představa nereálná. Nezáleží na tom, zda toužíte po moderní kuchyni nebo se chcete vydat cestou rustikálního stylu -  každé přání bude vyslyšeno. Kuchyň si můžete nejen nechat navrhnout přesně podle vašich představ, ale využít můžete i kompletního servisu zahrnujícího nejen počítačový 3D návrh, ale i samotnou montáž kuchyňské linky u vás doma.

 

Vyberte společnými silami to nejlepší

Díky mnohaletým zkušenostem vám zaměstnanci firmy mohou pomoci jak s návrhem nové kuchyně, tak i s výběrem barev pro kuchyňskou desku, kdy můžete vybírat z pestré palety více než 80 odstínů. Každý si tady dokáže přijít na své a každý si může splnit svůj sen. Přizpůsobte vzhled i funkčnost vaší nové kuchyně svým nejtajnějším představám, které se velmi brzy mohou stát příjemnou realitou. Uvidíte, že se z vaření stane neskutečná radost.

 

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667