Máte problém obsadit pracovní pozice?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.7.2019 | Služby

Ne vždy se zájemci o práci na volná pracovní místa doslova hrnou a předhání se v tom, komu z nich se volné místo podaří získat. Někdy se firmy potýkají s nedostatkem zaměstnanců a s problémem obsadit volné pracovní pozice. Akutní podstav pracovníků tak dnes a denně řeší celá řada menších i větších firem. A možná mezi ně patří i ta vaše.

Pracovníci nepřichází?

Možná máte už nějakou dobu neobsazené klíčové pracovní pozice ve vaší firmě a na jejím chodu už to začíná být znát. Mnohdy stačí i několik týdnů bez potřebných zaměstnanců a firma se začne propadat, začne prodělávat a tehdy je zapotřebí vzít situaci pevně do rukou. Pakliže k vám pracovníci nepřichází, není potřeba propadat panice. Naopak je na místě postarat se o to, že si zaměstnance najdete sami.

Znáte projekt Režim Ukrajina?

Projekt Režim Ukrajina není žádnou novinkou, ba naopak na českém i ukrajinském trhu působí již několik let. Přesto možná patříte k lidem, kteří o tomto projektu ještě nikdy neslyšeli, a z našeho dnešního článku se o něm dozvídáte vůbec poprvé. V rámci tohoto projektu se personální agentura snaží najít českým firmám kvalifikované pracovníky z Ukrajiny, kteří pokryjí volné pracovní pozice.

Chcete se dozvědět více?

Pakliže se o projektu Režim Ukrajina chcete dozvědět něco více, chcete vědět, jak to celé funguje a co je potřeba splnit pro to, aby vám agentura zajistila šikovné zaměstnance, pak se podívejte na stránky společnosti polysearch.cz, kde najdete všechny důležité a potřebné informace a to včetně kontaktu, skrze který se s agenturou můžete spojit.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667