Šperky, příbory, brýle – co všechno se dá čistit v ultrazvukové čističce?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.7.2019 | Průmysl, energetika

Ultrazvukové čističky jsou stále častěji skloňovaným pojmem napříč celou řadou průmyslových odvětví – od automobilového průmyslu, přes zdravotnictví až po zlatnictví nebo gastronomické odvětví. Všude tam se totiž ultrazvukové čističky dají použít a pravda je taková, že se používají stále častěji. A to je jedině dobře!

Proč je čištění ultrazvukem tak populární?

Možná si pohráváte s otázkou, proč je čištění za pomoci ultrazvukových čističek tak populární. Vysvětlení je jednoduché: ultrazvukové čističky totiž slibují revoluci v čištění. S jejich pomocí lze vyčistit i hůře čištěné předměty, drobné bublinky, které vlivem ultrazvuku v čisticím médiu vznikají, se dostanou i tam, kam se při běžném čištění není možné dostat – zde máme na mysli především tzv. slepá místa.

Efektivní, šetrné a výkonné

Ultrazvukové čističky jsou nejen vysoce efektivní, protože dosahují opravdu skvělých výsledků, ale jsou i velmi šetrné k předmětům, které v nich necháte vyčistit. Čištění za pomoci drobných bublinek je tak kvalitní, avšak při něm nedochází k poškození, proto je možné s čističkami fungujícími na ultrazvukovém principu možné čistit i šperky, brýle, rovnátka nebo třeba zdravotnické pomůcky jako skalpely a podobně.

Široká nabídka na trhu

V e-shopu ultrazvuk.eu se můžete podívat na širokou paletu ultrazvukových čističek, které se liší svou velikostí, objemem čisticí vany a samozřejmě i cenou. E-shop nabízí čističky nejen k prodeji, ale je možné si je i pronajmout na zkoušku, nebo jako řešení, kdy zrovna nechcete nebo nemůžete investovat finance do pořízení tohoto šikovného čisticího pomocníka.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667