Vanilka, mentol, jahoda nebo vodní meloun – která příchuť je vaše nejoblíbenější?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.7.2019 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety nejsou kdovíjakou novinkou, přesto jejich popularita neustále roste. Může za to i skutečnost, že si stále více lidí uvědomuje negativní dopad kouření na naše zdraví, kdy do sebe vdechujete nejen nikotin, ale i dehet a další škodliviny, jež tělu vůbec neprospívají.

Příchutě, které vám zachutnají

Elektronické cigarety se oproti těm klasickým v mnoha ohledech liší. Jednou z největších výhod a zároveň jedním z rozdílů je skutečnost, že elektronické cigarety umožňují vybrat si příchuť, po které kouření bude chutnat. Příchutí neboli náplní do elektronických cigaret je přitom celá řada, kdy si můžete vybrat, jestli dáte přednost příchutím ovocným nebo jiným.

Je libo jahoda, jablko nebo vanilka?

Mezi nejoblíbenější příchutě jednoznačně patří vanilka, po které často sahají především ženy, ovšem ani mužům není tato příchuť lhostejná. Další velice oblíbenou příchutí je jahoda, zelené jablko nebo vodní meloun. Nechybí ani mentol nebo klasická příchuť tabáku, které dávají přednost ti, kteří si chtějí zavzpomínat na příchuť klasické cigarety.

Pěkný design je třešnička na dortu

Třešničkou na dortu elektronických cigaret je pěkný design. Elektronické cigarety zkrátka na pohled vypadají velmi přitažlivě. V internetovém e-shopu e-cigo.cz, který se zaměřuje na prodej elektronických cigaret, náplní a ostatního příslušenství, najdete celou řadu designů, mezi nimiž si určitě dokážete vybrat takový, který vás třeba zaujme už na první pohled.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667