Exotická dovolená na Maledivách, Srí Lance či Madagaskaru

Exotická dovolená přestává být nerealizovatelným snem a spousta českých turistů míří do vzdálenějších destinací než k Jadranu.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 3.7.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Exotická letoviska, která se pyšní ojedinělou faunou a flórou, jsou skutečnou oázou klidu. Pakliže toužíte po pozemském ráji, můžete si odpočinout na Maledivách, Srí Lance či Madagaskaru.

Zájezdy do vzdálených zemí nabízí cestovní kancelář Redok Travel s.r.o., která na trhu existuje již od roku 1996. Jedná se o stabilní a spolehlivou cestovní kancelář, se kterou cestovaly tisíce spokojených turistů. Spousta z nich využívá těchto služeb opakovaně. CK Redok Travel stálé klientele poskytuje různé slevy a nabízí výhody. V její pestré nabídce nechybí exotická dovolená ani na výše zmíněné ostrovy.

Luxusní dovolená na Maledivách

Luxusní bungalovy přímo na pláži, dlouhé pláže poseté jemným pískem, křišťálově čisté moře vybízející k potápění, impozantní korálové útesy, palmové háje – to je jen krátký výčet symbolů malebného ostrova Maledivy. Tento ostrov již řadu let nosí nálepku luxusní a drahé turistické destinace. Zatímco úroveň služeb se na Maledivách zvyšuje, ceny zájezdů se k vašemu překvapení snižují. V minulosti dovolená na Maledivách vyšla i na dvě stě tisíc korun, ale dnes s cestovní kanceláří Redok Travel zaplatíte necelých sedmdesát tisíc korun.

Jestliže toužíte po romantické dovolené ve dvou, bude samota v plážové vilce na menším ostrovu maximálně vyhovovat. Od romantiky můžete přejít ke sportování, přičemž nejoblíbenějším sportem je potápění a šnorchlování. Moře, které omývá břehy ostrova, k této aktivitě doslova vybízí.

Srí Lanka leží v srdci Indického oceánu

Srí Lanka, která leží na ostrově Cejlon, je nádherná země, která se nachází v jihovýchodní Asii. Ostrov je omýván Bengálským zálivem a Indickým oceánem. Exotická dovolená na Srí Lance láká především na ojedinělou přírodu, významné památky a kouzelné pláže. Většina zdejších památek je zapsána na seznamu UNESCO. Lákadlem Srí Lanky jsou čajové plantáže v Nuwara Eliya, které se nachází v nadmořské výšce 2 000 metrů nad mořem. Ochutnat pravý čaj ze Srí Lanky je opravdové dobrodružství.

Madagaskar – ráj na zemi

Exotickou dovolenou slibuje také ostrov Madagaskar, který se v minulosti oddělil od Afriky a nyní se nachází v Indickém oceánu. Čtvrtý největší ostrov je proslulý unikátní přírodou, vysokými horami, čistým pobřežím a dlouhými písečnými pláže. Pro milovníky historie jsou připraveny pamětihodnosti v hlavní metropoli Antananarivo.

Pakliže vás láká exotická dovolená, stačí zhlédnout aktuální nabídku cestovní kanceláře Redok Travel. Vedle zájezdů na Srí Lanku, Maledivy a Madagaskar nabízí dovolenou v Bolívii, Chile, Kanadě, Mexiku, Nepálu, Peru, Spojených arabských emirátech, USA a Thajsku.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.