Moderní a funkční zásobníky a dávkovače Katrin Inclusive

Zadavatel: BEOM.cz | 21.5.2019 | Obchod, e-commerce
KatrinCz.eu
Autor fotografie:

Široký sortiment nejnovější řady Katrin Inclusive najdete na českém internetovém obchodě KatrinCz.eu. Nabízí zde nejen zásobníky a dávkovače, ale i široké spektrum příslušenství a dalších hygienických potřeb, které jsou vyvinuty zejména pro komerční, či veřejné prostředí. Značka Katrin je zaměřena v první řadě na funkční zpracování, příjemnou a nenáročnou údržbu a prim zde samozřejmě hraje i potřebný moderní a atraktivní design. Designová řada Katrin Inclusive nabízí propracované zaoblené tvary, zpracování z pevného a odolného plastu a to vše v bílém a černém provedení, místy s transparentními prvky.

Zásobníky a dávkovače Katrin Inclusive

Připraveny jsou pro vás v této sérii menší a kompaktní, ale i velké zásobníky a dávkovače Katrin Inclusive. V ucelené a vzhledem sjednocené řadě nabízí nejen klasické dávkovače na tekutá a pěnová mýdla, zásobníky na toaletní papíry a zásobníky na papírové ručníky. Najdete zde toho mnoho víc! Oblíbené jsou i zásobníky na kosmetické kapesníky, elektronické osvěžovače vzduchu nebo stojany a držáky na průmyslové role.

Praktická řada Katrin Inclusive

V této designové řadě Katrin Inclusive výrobce nabízí jak manuální, tak elektrické nebo bezdotykové varianty. Manuální zásobníky a dávkovače jsou samozřejmě levnější a jejich výběr je větší. Najdete zde ale i praktické varianty s elektrickým ovládáním ve střední velikosti, či bezdotykové dávkovače určené pro frekventovaná místa.

Katrin Inclusive je vhodná i pro náročné

Pokud se touto řadou rozhodnete vybavit veřejně přístupné toalety, zaručeně vás nezklame. Propracovaný design a snadná údržba jsou to nejdůležitější. Ze skutečně velice širokého sortimentu si vyberete velikostně vhodnou variantu přímo pro svou individuální potřebu. Katrin Inclusive je vhodná pro školky a školy, restaurace a hotely, ale i pro firemní toalety nebo pro nejvíce frekventovaná obchodní centra. Díky úžasnému a luxusně vyhlížejícímu provedení nezklamou ani v divadlech a dalších honosných místech.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz