Červené víno, mocné afrodiziakum

Již po staletí muži marně hledají afrodiziakum, které by dokázalo, aby jim ženy samy padaly do náruče. A přitom ho paradoxně měli po celá staletí přímo pod nosem.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 3.6.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Podle nejnovějších vědeckých studií ženské libido mocně reaguje na červené víno.

Přesněji, výzkum prokázal, že ti, jež si pravidelně dopřejí skleničku červeného vína, mají lepší sexuální život. “Vinařky” jsou po konzumaci vína více vášnivé a svůj sex si užívají. Proč tomu tak je? Červené víno obsahuje spoustu uvolňujících látek, vitamíny, antioxidanty a resveratrol, který pozitivně působí na kardiovaskulární systém i na libido. Jeho vedlejším účinkem je zlepšení sexuálního prožitku. Hranice je však tenká, pokud to s pitím přeženete, místo úžasného sexuálního zážitku na vás čeká nepříjemné rozčarování. S přehnanou dávkou alkoholu se snižuje vzrušivost. Pozor, dle výsledků studie, jiné alkoholické nápoje afrodiziakální účinky nemají!

Pijte červené víno, je to dobré pro duši i tělo!

Jiné národy již dávno pochopily, že červené víno je zdrojem inspirace, vášně, lásky a hravosti při milostných radovánkách. Červené víno doporučujeme i jako vhodného pomocníka pro uvolnění napětí při prvním rande. Pro dokonalou pohodu víno proto pijte pravidelně, ideálně na večer, kdy nemusí vždy jít o skleničku nalitou k večeři. Naprosto dokonalou kombinací vína a jídla, pro dosažení vášnivé noci, je konzumace červeného vína s kvalitní čokoládou.

Jaké víno je pro tento prožitek nejlepší?

Jednoznačně doporučujeme známkové víno s původem z Bulharska - Medvědí krev. Toto víno vás osloví svou robustní plnou chutí, která se po chvilce na jazyku promění v hebkou, sametovou extraktivní dochuť. Rozumí si s kvalitní hutnou čokoládou harmonizující s příchutí třešní, lesních ostružin, rybízu a orientálního koření, jež ve víně po napití ucítíte. Medvědí krev vám doporučujeme, protože je nejlepším vínem ve své kategorii oceněné odborníky i sommeliery. Víno podávejte při teplotě 16 až 18 stupňů Celsia.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.