Kamír & Co. spustil informační server o elektrických ohradnících

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 3.6.2014 | Zemědělství, ekologie

České Budějovice (Pressweb) - Mezi chovateli hospodářských zvířat je využívání elektických ohradníků k ohrazení pastvin nebo výběhů stále častějším jevem. Společnost Kamír & Co., provozovatel internetového obchodu Vše pro farmu vychází těmto chovatelům vstříc a představuje informační web elektrický-ohradník.info.

Za rozšířením elektrických ohradníků a postupné vytlačování ostnatých drátů nebo dřevěného hrazení můžou zejména dva faktory - cena technologie a pohodlí jejího využívání. Elektrické ohradníky a jejich součásti v posledních dvou desetiletích neustále zlevňovaly. Snižující pořizovací náklady otevřely elektrickým ohradníkům dveře do mnoha farem, kde si velmi rychle uvědomili, že stavba i údržba elektrického ohradníku je snazší, než stavba pevného hrazení. A když mluvíme o výhodách elektrických ohradníků, nesmíme zapomenout na jejich mobilitu a také vyšší efektivitu a humánnost ve srovnání s ostnatým drátem.

Spolu s masovým rozšířením elektrických ohradníků se zvyšuje poptávka po informacích, jak se o elektrický ohradník starat, případně jej vůbec správně postavit. Za tímto účelem vytvořili u Kamíra online aplikaci pro sestavení elektrického ohradníku a nyní spouštějí stránku elektricky-ohradnik.info, kde si zájemci mohou prohlédnout, jaké součásti elektrický ohradník tvoří a načerpat rady, jak se staví. Nechybí ani názorné obrázky.

Jde o službu zákazníkům, kteří by chtěli elektrický ohradník pořídit (kouzlo této technologie postupně objevují i malí a hobby chovatelé), ale neví, jak na to. Spolu s online poradenstvím při nákupu jde o další krok vstříc nakupujícím. 

 

 

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika