Plánujete cestu do zahraničí? Nenechávejte svou nemovitost bez dozoru!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.5.2019 | Reality, bydlení

Představa života v zahraničí je pro mnoho lidí velice lákavá. Stále více z nás touží poznat úplně jinou kulturu a načerpat zkušenosti, kterých by se nám tady u nás zkrátka nedostalo. Možná i vás láká vidina toho, že se na několik měsíců nebo třeba i let odstěhujete mimo Českou republiku a vyzkoušíte si život někde úplně jinde. Pokud nad takovým krokem vážně uvažujete a vlastníte nemovitost, nenechávejte jí bez dozoru.

Kdo se vám o nemovitost postará?

Odjet na několik měsíců mimo území naší země je určitě lákavé, na druhou stranu ale musíte vyřešit celou řadu otázek, mezi které určitě patří i ta, kdo se po dobu vaší nepřítomnosti postará o vaši nemovitost. Nezáleží přitom vůbec na tom, jestli vlastníte byt či dům - tak či onak byste zde svou nemovitost neměli nechávat bez dozoru, protože nikdy nevíte, jaký nezvaný host se k vám domů rozhodne zavítat.

Využijte pomoc realitní kanceláře

Když se řekne realitní kancelář, většina lidí si automaticky představí prodej či koupi nemovitostí. Služby realitní kanceláře ale sahají i dál a neomezují se pouze nakupování či prodávání nemovitostí. Pražská realitní kancelář Happy House Rentals mimo jiné nabízí i službu, která se nazývá správa nemovitostí. Pokud uvažujete nad tím, že se na nějaký čas odstěhujete z České republiky a hledáte někoho, kdo se vám postará o nemovitost, pak je tato realitní kancelář právě pro vás jako stvořená.

Co tato služba zahrnuje?

Možná vůbec netušíte, co ona správa nemovitostí zahrnuje a o co vlastně jde. V podstatě se jedná o to, realitní kancelář po dobu vaší nepřítomnosti postará o byt či dům, který bude pravidelně kontrolovat, zajistí přebírání pošty i placení nutných poplatků, případně je možné nemovitost během doby, kdy ji vy sami nebudete využívat, dočasně pronajmout a i s tím vám realitní kancelář pomůže. Více se dozvíte na stránkách happyhouserentals.com tak se na ně neváhejte podívat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667