Realitních kanceláří je jako máku. Podle čeho poznat tu pravou?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.5.2019 | Reality, bydlení

Pokud hledáme bydlení, nebo naopak máme nemovitost, kterou chceme prodat, ve většině případů se obrátíme na realitní kancelář, se kterou jsou tyto činnosti zkrátka o něco jednodušší. S pomocí realitní kanceláře můžeme daleko rychleji nemovitost prodat i koupit, zároveň nám zkušená realitní kancelář může nabídnout i takové možnosti, ke kterým bychom se sami nedostali. V současné době je realitních kanceláří na realitním trhu jako máku, proto se logicky nabízí otázka, jak mezi nimi poznáte tu pravou?

Hledejte podle zkušeností

Pokud jde o realitní kanceláře, měli byste se ohlížet na jejich zkušenosti. Získané zkušenosti jsou pro vás jasným důkazem, že realitní kancelář neusnula na vavřínech a neustále něco dělá. K čemu vám bude spolupráce s realitní kanceláří, která řekněme třeba za posledních 5 let nezískala vůbec žádnou zkušenost? Taková realitka očividně nemá zájem své zkušenosti rozšiřovat a spolupracovat s ní by pro vás nemuselo být výhodné.

Hledejte reference

Při výběru realitní kanceláře jsou důležité nejen zkušenosti, ale zároveň i reference získané od reálných lidí. Ty vám hodně napoví, co můžete od dané realitní kanceláře očekávat. Pokud tedy budete hledat realitní kancelář, ohlížejte se i na ohlasy lidí, kteří s danou realitní kanceláří spolupracovali před vámi - na základě jejich hodnocení pak sami posuďte, jestli konkrétní realitka stojí za to, nebo jestli bude lepší pohlédnout si ještě někde jinde.

Hledejte individuální přístup

Cílem každé realitní kanceláře by měla být maximální spokojenost jejich klienta. Z toho důvodu byste se měli zaměřit i na individuální přístup, který by vám správná realitní kancelář měla nabídnout. S profesionálním a zároveň lidským přístupem se setkáte v realitní kanceláře Happy House Rentals, která na realitním trhu působí již několik let a má za sebou cenné zkušenosti i podporu mnoha spokojených zákazníků. Podívejte se na oficiální stránky happyhouserentals.com, kde se můžete o této realitní kanceláři dozvědět ještě něco více.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667