Pracovní oděvy pořizujte od českých výrobců

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.5.2019 | Průmysl, energetika

Ne nadarmo se říká "zlaté české ručičky", toto známé rčení se již v mnoha případech osvědčilo a ukázalo jako pravdivé. Internetový obchod rucedozadu.cz zastává heslo, že co je doma, to se počítá. Proto v jeho široké nabídce naleznete pracovní oděvy od známých českých výrobců, na které se rozhodně vyplatí vsadit.

Když vám záleží na kvalitě

Kvalita je pro mnoho lidí důležitým měřítkem, ať už se jedná o oblečení nebo cokoliv jiného. Možná i vám udává kvalita daných výrobků správný směr a zároveň je pro vás jasným kritériem, kterým se při svém rozhodování řídíte. Kvalita je důležitá i pro známé české výrobce, jejichž výrobky najdete v eshopu rucedozadu.cz, jež se zaměřuje na prodej pracovních oděvů, pracovní obuvi nebo ochranných pracovních pomůcek.

V eshopu si každý přijde na své

Rozmanitá nabídka eshopu rucedozadu.cz dokáže nadchnout úplně každého. V nabídce tohoto internetového obchodu totiž najdete spoustu výrobků, které vás už na první pohled zaujmou nejen svou přátelskou cenou, ale i českým původem, kvalitním zpracováním nebo líbivým designem. Eshop je přehledně roztříděné do několika kategorií, mezi kterými můžete dle vlastního uvážení vybírat a díky několika kliknutím na myš se tak okamžitě dostanete přesně tam, kam potřebujete.

Bonusový program pro věrné zákazníky

V eshopu si tak můžete pořídit například pracovní montérky, pohodlné bundy nebo mikiny, najdete zde i celou řadu pracovní obuvi, nechybí ani několik typů rukavic. Pro věrné zákazníky navíc eshop nabízí bonusový program, V kterém za své nákupy sbíráte body, jenž si pak dle vlastního uvážení můžete vyměnit za nabízené zboží. Při nákupu nad určitou částku navíc můžete využít dopravy zdarma, k dispozici jsou vám i poradci na infolince, kteří vám jistě ochotně poradí s výběrem pracovního oblečení nebo obuvi a rádi vám doporučí, který výrobek bude právě pro vás ten nejlepší.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667