Wellness v Karlových Varech: Odpočinek pro tělo i duši

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.5.2018 | Služby

Karlovy Vary jsou vyhlášeným lázeňským městem, které je typické svými krásnými kolonádami, jedinečnými historickými budovami, léčivými prameny a chutnými oplatkami. Kromě jeho poznávání se do tohoto města vydávají turisté a návštěvníci za odpočinkem a to nejen fyzickým, ale i duševní. Toužíte i Vy potom navštívit nezapomenutelné místo, kde zažijete zasloužený relax a poznáte krásy města? Zjistěte více o wellnessu v Karlových Varech.

Zažijte jedinečný luxus

Abyste si užili pobyt v Karlových Varech na maximum. Nepodceňujte výběr svého ubytování. Luxusní služby a podmínky Vám nabídne Wellness Hotel GREEN PARADISE. Představte si moderně vybavený hotel situovaný v krásné přírodě, zároveň však nedaleko od veškerého karlovarského vyžití. Hotel, který je nedaleko řeky Teplá a přímo v lesoparku. Užít si zde můžete nejen krásné prostředí, ale kvalitní ubytování, jedinečnou kuchyni a nezapomenutelnou relaxaci. Na své si zde přijde nejen tuzemská, ale i zahraniční klientela. Profesionální péče, luxusní vybavenost, ojedinělý prostor. To si získá i ty nejnáročnější z nás.

Whirpooly, masáže, solná jeskyně,..

Wellness v Karlových Varech je ta pravá dovolená. Odpočinek si užijete v moderně zařízeném centru, které je součástí hotelu GREEN PARADISE. A co Vás zde čeká? Užít si můžete whirpooly, ale i masážní vany s perličkovými koupelemi, které si získají veškeré milovníky vodních aktivit. Své tělo můžete uvolnit pod rukama profesionálního personálu, který zajišťuje příjemné masáže a relaxační zábaly. O uvolnění dýchacích cest se postará solná jeskyně, ale i oblíbena oxygenoterapie nebo inhalace minerální vody. Na své si zde přijdou i milovnice zkrášlování a kosmetiky, které v nabídkách naleznou i profesionální kosmetické služby. Proto neváhejte a přijeďte i Vy do Karlových Varů a zažijte nezapomenutelný, relaxační pobyt.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667