Správa nemovitostí vám ulehčí od starostí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.5.2017 | Reality, bydlení

Stále více lidí si v současné době pohrává s otázkou, jakým způsobem naložit s nemovitostí, kterou mají ve svém vlastnictví. Nezáleží na tom, zda se jedná o byt či dům. Pokud máme v rukou nějakou nemovitost, kterou sami pro sebe nevyužijeme, logicky se zamýšlíme nad řešením, co s ní.

Prodej nemusí být jediné východisko

Pokud se nad tím zamyslíte, určitě vás jako úplně první možnost napadne nemovitost prodat. Zdá se to na první pohled rozumné, přeci jen když nemovitost sami pro sebe a pro své účely nepotřebujete, je nejjednodušší ji prodat. Prodej ale nemusí být jediné východisko, které by sice představovalo jistou vidinu peněz, ale pouze jednorázovou. Není daleko lepším řešením nemovitost pronajmout a čerpat tak peníze dlouhodobě?

Pronajměte nemovitost a získejte pasivní příjem

Mnohem zajímavějším a pro vás i výhodnějším způsobem, jak ze své nemovitosti udělat důl na peníze, je její pronájem. Teď si možná říkáte, že je s tím až příliš mnoho starostí - nemovitost je potřeba nafotit, udělat inzerát, vybírat lidi, poskytovat jim prohlídky a i po ujednání nájemní smlouvy neustále řešit spoustu náležitostí. Máte pravdu, pronajmout byt či dům není zrovna jednoduchá věc. Řešením může být správa nemovitostí, díky které svěříte svou nemovitost do rukou zkušenějších a budete čerpat peníze, aniž byste pro to cokoli museli udělat.

Sázka na jistotu

Jak by se vám líbilo čerpat každý měsíc peníze a ve své podstatě nehnout prstem? Realitní kancelář Happy House Rentals vám nabízí své služby ověřené léty i desítkami spokojených klientů. Součástí poskytovaných služeb je nejen kvalitní propagace, ale i prověřování nájemníků, veškerá komunikace i papírování. Vy se nebudete muset starat o vybírání nájmů nebo placení kauce. Chybět nesmí ani právní poradenství, které můžete využít.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Petra Hrbková
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667