Dopřejte si kvalitní prostěradla pro příjemný odpočinek

Zadavatel: SUITU websites SE | 3.4.2014 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Kvalita spánku závisí nejen na kvalitě lůžka a matrace, ale také na správném výběru lůžkovin. Abyste se skutečně dobře vyspali, je důležité zvolit nejen příjemné povlečení, ale také vybrat správný typ prostěradla. Máte-li rádi skutečnou kvalitu, pak vyzkoušejte prostěradla od firmy ARCÁDE COLOR s.r.o. Výrobce má vlastní know-how pro výrobu, přičemž si zakládá nejen na vysoké kvalitě, ale také na originálním designu a to nejen prostěradel, ale celého bytového textilu.

Bílé, červené, modré…vyberte si prostěradlo dle nálady

Prostěradla od výrobce ARCÁDE COLOR s.r.o. jsou dodávána v široké škále barev, proto určitě nebudete mít problém vybrat si takové, které bude dokonale ladit s vaším povlečením. Velikost prostěradla je nabízena ve dvojím provedení - standardní a atyp - dle požadavků zákazníka. Prostěradla můžete zakoupit jak v oblíbeném materiálu froté, jenž jsou hřejivější a lepší v chladnějším počasí, tak i v hladkém provedení jersey, která jsou velice oblíbená zejména v letním období.

Klasická bavlněná prostěradla i luxusní řada pro náročné klienty

Bavlněná prostěradla od firmy ARCÁDE COLOR s.r.o. jsou vyráběny z úpletu 130 g/m2 v základním odstínu melíru nebo batika. Bavlna je oblíbeným, přírodním materiálem pro klidný spánek, je klasikou, která nikdy nestárne ani neomrzí a řada lidí dává bavlněnému prostěradlu stále přednost. Výhodou bavlněného prostěradla je líbivý vzhled, navíc použitá bavlna je příjemná na dotek, je pohodlná a prodyšná.

Bavlněná prostěradla jsou určena nejen do domácnosti, ale také na chaty, do penziónů, do hotelů, na pláž či do saun. Prostěradla z bavlny od firmy ARCÁDE COLOR s.r.o. tak mohou být pro vás tou správnou volbou.

Pokud patříte k náročnějším klientům, kteří mají rádi skutečný luxus, pak přesně pro vás jsou určena prostěradla firmy ARCÁDE COLOR s.r.o. z řady luxus. Tato prostěradla vynikají skutečnou měkkostí, příjemností a jemností materiálu a jsou určena pro tu nejnáročnější klientelu.

Prostěradla a povlečení od výrobce ARCÁDE COLOR s.r.o. splňují nejen nejmodernější trendy, ale především jsou účelná, praktická a vzdušná. S jejich výběrem a kvalitou budete vždy spokojeni.

Témata: prostěradla | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757