Vyplatí se založení firmy na míru?

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 3.3.2014 | Finance, ekonomika

Hradec Králove (Pressweb) - Máme pro vás další novinky z webu www.zalozeni-firmy-spolecnosti.cz, který se zaměřuje na začínající podnikatele i na ty, kteří již mají s podnikáním nějaké zkušenosti. Před pár dny zde vyšel článek, ve kterém si můžete přečíst více na téma Jak založit s.r.o. na míru. Dozvíte se zde například, kdy se takové založení vyplatí a jaké vám přinese benefity.

Pokud se v problematice zakládání firem neorientujete, nemáte čas zajít na živnostenský úřad a návštěva finančáku vám nahání hrůzu, můžete založením své společnosti někoho pověřit. Stejně tak když máte na svou budoucí firmu tak specifické požadavky, které si sami neumíte zařídit. Za cenu kolem 20 000 Kč získáte společnost, která bude okamžitě připravena k podnikání.

Založení firmy na míru ale není hned teď. Něco jiného je si koupit již založenou společnost a s ní začít druhý den podnikat. Článek Jak založit s.r.o. se dále zaměřuje na to, co vše založení společnosti zahrnuje a co to obnáší z vaší strany.

 

Témata: založení firmy, založení firmy na míru | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854