Nákup ready made společnosti se vyplatí

Zadavatel: Profispolečnosti.cz s.r.o. | 3.3.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Nákupem ready made společnosti si můžete usnadnit start svého podnikání, ať už se chystáte založit svou vůbec první společnost nebo ať zakládáte již několikátou a víte, jak je celý proces založení firmy náročný.

Ready made společnost splňuje všechny podmínky stanovené zákonem pro korektní fungování firmy: je zapsaná v obchodním rejstříku pod svým názvem, má své sídlo, jednatele, své IČO a 100% splacený základní kapitál. Ready made společnosti mají také určený předmět svého podnikání, registraci k dani z příjmu právnických osob atd. Ready made společnosti nikdy nevyvíjely žádnou obchodní činnost a nemají tedy žádné dluhy ani jiné závazky.

Nový majitel může se svou nově zakoupenou ready made společností disponovat od okamžiku konání valné hromady, která odvolá dosavadního jednatele a zvolí nového. Zápis změn do obchodního rejstříku zabere asi 5 pracovních dní. Změny v obchodním rejstříku se samozřejmě týkají především nového jednatele společnosti, ovšem lze v rámci těchto změn provést také případnou změnu jména společnosti nebo jejího sídla, je-li novým majitelem požadována.

V naší nabídce jsou ready made společnosti všech forem: ready made akciové společnosti, ready made společnosti s ručením omezeným nebo ready made evropské společnosti (SE).

Témata: ready made společnosti

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Profispolečnosti.cz s.r.o.
Dělnická 12
170 00 Praha 7
Česká republika
info@profispolecnosti.cz
Tel: +420 775 387 744