25. Mezinárodní pivní festival pod dohledem expertů z TÜV SÜD

Zadavatel: TÜV SÜD Czech | 3.2.2015 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Společnost TÜV SÜD Czech se stala již tradičně partnerem Reprezentačních slavností piva a minerálních vod v Táboře, kde se 16.- 21.února 2015  koná jejich 25.ročník. O prestižní Zlatou pivní pečeť se letos bude ucházet přes 730 vzorků piva.

Z hlediska účasti pivovarů v odborné degustační soutěži jsou Slavnosti piva v Táboře nejprestižnější akcí svého druhu v České republice. Počet zájemců o účast v prestižní soutěži o Zlatou pivní pečeť mezinárodně roste. O tento titul se letos bude ucházet nejméně 165 pivovarů z 15 zemí. Své výrobky přihlašují do dvaceti osmi kategorií. Vítězové jednotlivých kategorií získají kromě titulu také právo užívat příslušné označení na etiketách a k propagačním účelům. Celkový vítěz získá ocenění v závěrečné, pětadvacáté degustační soutěži letošního ročníku Extra Zlatá pivní pečeť.

Odborné degustace jsou přísně anonymní. Oficiální garance výsledků světově renomovanými odbornými autoritami, mezi něž patří TÜV SÜD, dlouhodobě dodává soutěži nadstandardní míru respektu, objektivity a důvěryhodnosti.

„V rámci slavností piva v Táboře dohlížíme na celý průběh degustačních soutěží s cílem poskytnout z pozice nezávislé třetí strany garanci objektivity a platnosti dosažených výsledků. Provádění nezávislých inspekcí a auditů procesů v potravinářství pro nás není nic nového, jedná se o naše každodenní činnosti a tak jsme rádi, že svým know-how a zkušenostmi můžeme přispět k prestiži a hodnověrnosti soutěže.“ vysvětluje Milan Kroutil, Manažer pro oblast potravinářství a zemědělství TÜV SÜD Czech. 

„Celkové transparentnosti soutěže napomáhá také zveřejňování celkových výsledků spolu s dílčími výsledky každého kola hodnocení vždy po ukončení degustace konkrétní soutěžní kategorie piv a každý degustátor má mimo jiné možnost zpětně ověřovat hodnocení své i kolegů,“ popisuje roli nezávislého dohledu Kroutil.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen vítězům odborných degustačních soutěží proběhne v sobotu 21. února 2015 v 18 hodin v kongresovém sále Hotelu Palcát.

Více informací k 25. ročníku Slavností piva získáte na stránkách: http://www.slavnostipivatabor.cz/

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Česká republika
info@tuv-sud.cz
Tel: 800 746 746