Značkové rukavice na motorku KORE

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 3.2.2014 | Auto-moto, logistika

Hradec Králové (Pressweb) - Rukavice na motorku jsou nedílnou součástí výbavy každého motorkáře. Možná to někoho překvapí, ale jejich nošení určitě doporučujeme během letních i zimních měsíců. Jelikož nejsou určeny pouze k ochraně před chladem, ale mají také protiskluzovou úpravu a mnohem lépe drží na řidítkách než holé ruce.

Velmi oblíbené jsou rukavice na motorku KORE, které můžete zakoupit v odkazovaném stejnojmenném e-shopu. Jsou určeny pro muže i ženy každého věku, kteří chtějí zvýšit své pohodlí a také bezpečnost při jízdě na motorce nebo na skútru. Oceníte jejich prodyšnost, měkkost a také prodloužený střih, který vám nebude nikde překážet.

Vybírat můžete z levnějších i dražších kousků, které vynikají svou prvotřídní kvalitou. Celý sortiment motorukavic najdete tady na webu. Značka KORE patří mezi ty nejlepší na českém trhu. Ačkoliv se vám její rukavice mohou zdát dražší, za kvalitu se vyplatí připlatit si. Navíc je nekupujete každý rok. Nové rukavice jsou investicí třeba i na 5 let.

Témata: rukavíce na motorku | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854