Jaké pracovní oděvy se nevyplácí podcenit?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.8.2020 | Průmysl, energetika

Pracovní oděvy jsou velice důležitou součástí práce ať jste hobby nebo dokonce profesionálové. V některých ohledech můžou fungovat pro co největší zvýšení našeho komfortu při práci a v jiném případě mohou ochraňovat naše zdraví, či dokonce i náš holý život. Není, proto radno je podceňovat a pořídit dostatečně kvalitní pracovní oděvy a pracovní obuv má být součástí každého řemesla.

Pracovní oděvy a pracovní obuv vybírejte podle atestací

Sice to zní jako planá rada do větru, ale většina z nás by asi až s podivem sledovala počet lidí, co vybírá oděvy na základě ceny či barvy a nekouká u toho na finální využití či specifické vlastnosti. Těch máme rovnou celou řadu, které můžeme zcela věřit. Jak je to možné? Protože veškeré podpůrné efekty a vylepšení oblečení je takzvaně atestováno. U nás se používá dvojice technologických norem. Česká ČSN a mezinárodní ISO. Obě dvě mají v rámci ohromné spousty norem a přikázání také přesný popis funkcí bezpečnostních atestů a vy tak máte naprostou jistotu toho, že cokoliv s atestem je opravdu testováno v souladu s předpoklady, podle již zmíněných norem.

Obuv je často nejdůležitější

U málokterého řemesla máte takové štěstí, že si můžete pohodlně sednout a odvést svoji práci, aniž byste namáhali nohy, nebo na nich dokonce zůstali po celé dny. Je proto vhodné při pořizování vybavení myslet hlavně kvalitní obuv. Obchodů s kvalitní pracovní obuví moc není a jedním z těch, které mají širší výběr je rucedozadu.cz. Při výběru obuvi myslete zprvu na práci, kterou v nich budete vykonávat a veškerá úskalí s tím spojená. V pomyslné druhé vlně myšlenek pak hledejte i zásadní otázky pro vaše pohodlí. Především velikost, tvar boty a pro sezonní práce například i vlastnosti jako kvalitní odvětrávání či vycpávky pro udržení dobré teploty.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667