Při řemesle myslete především na bezpečí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.8.2020 | Průmysl, energetika

Řemeslné práce s sebou nesou spoustu fyzického nasazení a s tím je spojené i všudypřítomné riziko zranění a opotřebování. Samozřejmě ne vždy jde o chybu řemeslníka a k úrazu na pracovišti se může dostat doslova jako „slepý k houslím“. Jenže s adekvátním pracovním vybavením se můžete spoustě úrazů buď vyhnout, nebo minimálně opravdu snížit jejich dopady, jak jen je to možné.

Pracovní oděvy a pracovní obuv kupujte u profesionálů

Je sice poměrně obtížné najít opravdu specializovaný obchod jen na pracovní oděvy a pracovní obuv. Výsledný efekt za to ale jistě stojí. Jednoduše jej poznáte už podle sortimentu, který je zaostřený jen na řemeslné potřeby pro vykonávání práce. Jedním z nich je například rucedozadu.cz, který se výhradně věnuje kvalitnímu oblečení a obuvi pro profesionály i amatéry. Výhoda takových obchodů tkví nejen ve větším spolehnutí na nabízený sortiment, ale také v odbornosti. Veškeré atestace a normy spojené s vybavením jsou samozřejmě publikované přímo u produktu a odborná pomoc je k dispozici, kdykoliv je potřeba.

Nezapomínejte na doplňky

Lidé hledí především na to největší, ale nezapomínejte že pracovní oděvy a pracovní obuv není úplně vše, co vám zaručí bezpečí a pohodlí při práci. Mnohdy jsou právě miniaturní doplňky mnohem důležitější a potřebnější, než celé montérkové sady či obuv. Bavíme se teď především o citlivých částech těla jako je například obličej. Adekvátní ochrana zraku má přicházet v každém případě, kdy můžeme být vystavení například prudkému světlu či odletujícím částem materiálu. Ochrana dechu je pak vhodná i při broušení či demontáži starých podlahových krytin. Nezapomínejte rovněž na místa, která trpí drobnými úrazy víceméně neustále. Myslíme tím především ruce v jejichž případě levná a primitivní pomoc rukavic dokáže ušetřit nejedny trable, spoustu bolesti a nedej bože i krve.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667