Realitní kanceláře a jejich doplňkové služby

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.8.2020 | Reality, bydlení

Realitní kanceláře se mohou pyšnit mnohem větším rozsahem služeb, než tomu bylo kdykoliv dřív. V rámci konkurenčního boje i potřeb svých klientů se stejně jako jiné podnikatelské sektory i ony musí rozvíjet a v posledních letech se mnohé z nich dostali opravdu na nevídanou úroveň rozsahu a kvalit služeb. Co vše vám dneska dokáží nabídnout kanceláře mimo nákupu a prodeje?

Správa činžovních domů a nemovitostí

Služba, nebo spíše balíček služeb, který se postupně dere na přední příčky v oblíbenosti. Není se čemu divit, protože se jedná o věc, která na místním trhu velice dlouho chyběla a která má v moci ulehčit v mnoha ohledech podnikání většího i menšího měřítka v oboru realit. Správa činžovních domů a podobných nemovitostí je služba, kdy realitní kanceláře přebírají ty nejvíce rizikové úkony a povinnosti spjaté s pronajímáním nemovitostí, jako mohou být například platební styk s klienty či hlídání a údržba poškozeného zařízení na pronajímaných prostorech. Od celých činžovních domů dokáže tato služba pokrýt veškeré běžné prostory, pronajímané pro účel užitku i bydlení.

Ostatní služby, které nemusíte hledat zvlášť

Předem se hodí říci, že ne každá realitní kancelář nabízí tyto služby a většinou se stále setkáme se staromódním přístupem kup a prodej. Doplňkové služby tak většinou nabízí především rozsáhlé kanceláře ve velkých městech jako happyhouserentals.com. Mimo správy u nich můžeme najít i obsažené služby jako jednotlivé a pomohou nám například i s focením a prezentací nemovitosti, či dokonce s jejím úklidem a stěhováním. Dnes se z realitních kanceláří stává opravdu mocný společník, kdy můžete ohromné spektrum úkonů řešit u jediné společnosti. To vše bez starostí a nadhledem a pomocí profesionálů ve svém oboru.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667