Realitní kanceláře, na které je spolehnutí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.8.2020 | Reality, bydlení

Realitní kanceláře se mnohdy v minulosti pohybovali v takovém měřítku, kdy se je dalo hodnotit buď jako naprosto excelentní, nebo na nejnižších známkách spokojenosti. To se postupem let mění a díky novinkám se dnes k realitnímu podnikání dostanou opravdu jen lidé proškolení či se zkušenostmi, kterým se jiný, než zcela profesionální přístup jednoduše nevyplatí.

Změny pro realitní kanceláře v posledním roce jsou ostré

Změny, kterými si realitní kanceláře po přelomu roku museli projít jsou poměrně ostré a opět fungují jako síto mezi kvalitními a nekvalitními kancelářemi. Základem tohoto tvrzení je především fakt, že nově vláda stanovila mnohem přísnější pravidla pro otevření živnosti a podnikání v oblasti realit. Pokud nově nemáte vystudovaný specifický obor či minimálně pět let dokazatelné praxe, tak se k podnikání v realitách nedostanete. Pokud však strávíte pět let praxe ve společnosti s realitním zaměstnáním, jako zkušený pracovník máte právo i na vlastní podnikání. Tyto kroky jsou opět dalším posunem k obnovení a zvýšení důvěry vůči realitním kancelářím jako happyhouserentals.com, které nabízejí kompletní služby s maximální možnou kvalitou.

Správa činžovních domů a další novinky na trhu

V rámci ztěžování podmínek zůstávají na trhu pochopitelně jen čisté a kvalitní společnosti a mezi nimi naopak zuří boj o co největší konkurenční výhodu. Proto také u nás postupně vznikají služby jako je například správa činžovních domů, které se zaměřují na podnikatele. Jejich cílem je podnikatelům nabídnout pomocnou ruku od profesionálů a při řešení nepříjemných problémů točících se okolo placení nájemného či údržby poškozených nemovitostí ulehčit maximum času i prostředků. Rozsah podnikání přitom není potíž, protože se tato služba vyplatí pro podnikatele většího i menšího rozsahu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667