Znáte pojem správa nemovitostí?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.8.2020 | Reality, bydlení

Realitní kanceláře už nejsou velice dávno pouze o jednoduché a nudné kombinaci nákupu a prodeje nemovitostí. Zcela naopak se snaží v silné konkurenci nabízet svým klientům stále více rozličných služeb a získat tak výhodu na trhu. Jednou z nich mohou být například i různé druhy správy nemovitostí. Pro koho jsou a jak moc je využijí?

Správa domů a její přednosti

Začneme správou toho největšího rozsahu, a to konkrétně správou domů. Tu nabízí mnohem menší procentu realitních kanceláří a většinou to jsou kanceláře o větším rozsahu služeb mezi něž patří i happyhouse-sprava.cz. Specifikace této služby je především v tom, že se jedná o komplexní službu po stránce finanční i technické. U větších staveb a počtu pronajímaných bytových jednotek se tak jedná velice silný nástroj pro podnikatele, kteří se snaží uchytit ve větším měřítku.

Vedle samotné správy nájemného a komunikace s nájemníky zde tak získáváte i takové výhody jako je například technologický dohled, a především velice rychlá reakce v případě, kdy dojde k jakýmkoli haváriím a problémům ve spravovaných nemovitostech.

Správa bytů pro jednu i více jednotek

Pak je zde i správa mnohem menšího rozsahu určená například pro jednotlivé bytové jednotky. I jeden byt totiž může v některých ohledech cenou vyvážit nejednu nemovitost a správa se pro něj tedy vyplatí. Správa bytů je pak specializovaná více na styk mezi realitní kanceláří a klienty čímž se stává mocnějším nástrojem především v prevenci nepříjemnosti u neplatičů nájemného či dokonce lidí, kteří cíleně odcizují a poškozují majetek. Cena služby je navíc dynamicky odvozená jak od jejího rozsahu a potřeb klienta, tak rovněž od ceny nájemného. Díky zohlednění nájemného se vám tak nemůže stát, že vás služba ve finále pošle do záporných čísel.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667