Studium MBA – jistota lepších manažerských pozic

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 27.8.2017 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Absolventi vysokých škol se domnívají, že teď už mají nejvyšší vzdělání a čekají je ty nejlepší pozice. V praxi je však čeká vystřízlivění, protože zjišťují, že jen teoretické znalosti jim nestačí. Zaměstnavatelé vyžadují další dovednosti při řešení praktických úkolů. Přednost dostávají ti, kteří mají za sebou studium MBA a příslušný titul Master of Business Administration. Firmy u těchto pracovníků mají jistotu, že si osvojili logické myšlení a nespoléhají jen na nabyté teoretické znalosti. Praxe vyžaduje kreativitu a novátorská řešení. Jen tak mohou postoupit na nejvyšší manažerské pozice.

Studium MBA je rozděleno do tří bloků

Studium mba zajišťuje v Česku také European School of Business & Management (ESBM). Toto postgraduální vzdělávání trvá jeden rok a je vedeno v češtině. Vzdělávací programy ESBM vycházejí ze zkušeností nejlepších britských univerzit. Studium MBA je rozloženo do tří bloků, které obsahují další programové moduly. První blok je společný pro všechny a obsahuje pět předmětů – Management, Strategický management, Finanční řízení, Marketing a Public relations. Ve druhém bloku si každý student vybírá z více specializací podle svého zaměření. Třetí blok je volitelný.

Kdo si není jist, může zvolit studium mba na zkoušku

Někteří studenti si nejsou jisti, zda studium MBA zvládnou, pro ně ESBM připravil tzv. studium MBA na zkoušku. Zkušební období trvá jeden měsíc, a po uplynutí této lhůty se student rozhodne, zda bude pokračovat dál, nebo skončí. Celý měsíc probíhá studium úplně stejně jako u studentů, kteří se přihlásili k celému studiu. Zájemce absolvuje dva nebo všechny tři předměty základního bloku. Pokud bude pokračovat dál, zkušební studium se mu započítá do celého vzdělávacího programu. V případě ukončení zkoušky, student nemá další závazky. ESMB mu navíc vystaví certifikát o úspěšném absolvování předmětů MBA v českém i anglickém jazyce.

 

Témata: studium MBA, Studium MBA na zkoušku, titul MBA, studovat MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300