Spustit.cz – televize a novinky na dosah

Zadavatel: Roman Ernst | 31.8.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Že tenhle web ještě neznáte? Že to bude jen další z mnoha a nenabízí nic kdovíjak zajímavého? Pokud si tohle myslíte, jste na velkém omylu. Spustit.cz je velmi zajímavý projekt, který už zaujal spousty uživatelů internetu, protože jim nabízí neocenitelné služby – můžete si na něm kdykoliv pustit jakýkoliv televizní program a nic za to neplatíte.

Téměř každý má doma televizi, kterou čas od času pustí. Projede si svých pár programů a zase ji vypne, protože tam zkrátka nenajde nic zajímavého. Ale internet nabízí mnohem víc možností. Na Spustit.cz najdeme přehled všech mylitelných programů – od sportu, přes dokumenty, filmy či zpravodajství až po zahraniční kanály. To vše je tu k dispozici a stačí jen kliknout a dívat se na svou oblíbenou televizi – nebo zkrátka zkusit shlédnout vysílání nějaké jiné, kterou doma nenaladíme.

Na dvě kliknutí

Ať vás napadne jakákoliv stanice, najdete ji tu. Od České televize přes Markízu po polské kanály. Zkrátka vše, přehledně, jasně, srozumitelně. Na spuštění vysílání stačí jen být připojeni k internetu, vše probíhá online a stačí na to dvě kliknutí. Nic neplatíte a můžete v reálném čase sledovat, co se vám zachce – nebo přepínat mezi jednotlivými kanály. To už záleží na každém uživateli. A že jich tu je každým dnem víc a víc.

Novinky ze světa televize

Pokud vás nezajímá jen aktuální vysílání, ale rádi byste se dozvěděli, co se na jednotlivých stanicích chystá, jestli plánují natáčet nové seriály či filmy nebo třeba jestli mění vysílání, jste tu také správně. Web Spustit.cz nabízí i rozsáhlý přehled novinek ze světa televizních stanic, kde se tohle všechno dozvíte. Což je neocenitelná služba pro řadu lidí, kteří třeba s napětím očekávají oznámení podzimních vysílacích schémat nebo je zajímá, jaký seriál kde začne od nového roku – nebo jestli se nějaký nečekaně neukončuje. Zkrátka najdete tu vše, co se týká televizí. A to je na českém internetu naprosto jedinečné.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika