Teplice jsou ideální město pro dámskou jízdu

Příští měsíc se koná Czech Fashion Week 2020
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 31.7.2020 | Cestování, gastronomie

Teplice (Pressweb) - 30. 7. 2020: Lázeňské město na severu Čech je skvělým tipem na prodloužený „holčičí“ výlet. Ukážeme vám, že na jediném místě necelou hodinu jízdy z Prahy najdete všechno, co ženám udělá radost.

„A lákadlem k nám do Teplic rozhodně není jenom Czech Fashion Week 2020, který letos proběhne předposlední srpnový víkend,“ slibuje Pavla Lehnerová, výkonná ředitelka turistického centra VisitTeplice.

Nicméně móda, umění a design ženy zajímá a tak Czech Fashion Week, který proběhne 21. a 22. srpna, je určitě jedním z důvodů návštěvy města. Svoje kolekce na přehlídkovém molu představí Osmany Laffita, Alice Abraham nebo Luděk Hanák a také Atelier Moravec z Teplic.

Nakupování je pro ženy hodně důležité a v Teplicích jsou hned tři obchodní centra: přímo v centru Galerie Teplice a Fontána, třetí je Olympia Teplice za městem na silnici směrem do Děčína nebo Drážďan ‒ což může být součástí prodlouženého výletu.

Příležitostí dát si kávu nebo skleničku je ve městě připraveném postarat se o lázeňské hosty víc než dost. Dobrým tipem je Galerie na skleničku, kde probíhají i takzvané časovky ‒ volná degustace třiceti druhů vína od českých, moravských i zahraničních vinařů. „Zájem je velký, bez rezervace návštěvu nedoporučuju,“ říká Pavla Lehnerová. Jedna bude zrovna v sobotu během fashion weeku. Třičtvrtěhodinová ochutnávka vyjde na 250 korun, půldruhé hodiny stojí 390 korun, tři hodiny jsou za 590 korun.

Ubytování je možné spojit s wellnesem ‒ například v hotelu Panorama je k dispozici posilovna, wellness se saunou, párou i vířivkou, masáže nabízí hotel Giovanni Giacomo. Ve Wellness fontáně je opravdu široká nabídka od saunového světa s finskou, aromatickou, solnou a infrasaunou, Kneippův chodník nebo zážitkové sprchy, nechybí ani místnost s vířivkou a saunou, které můžete mít jenom pro sebe ‒ a každou středu tady pořádají dámské jízdy, na které je mužům vstup zakázán.

Za večerní zábavou je ideální vyrazit do historického centra na Zámecké náměstí, kde je hned několik barů vedle sebe ‒ Coctail, El Cubanito nebo BeFeLeMe.

A kdyby vám chyběl aktivnější sport, v sobotu u jezera Barbora se cvičí na australské pláži nebo paddleboardech.

::

Společnost VisitTeplice od roku 2017 poskytuje služby v oblasti cestovního ruchu a volnočasových aktivit pro návštěvníky města Teplice, regionu Teplicka a Ústeckého kraje. Ve své oblasti je jedinou společností takového typu. Provozuje vlastní informační centrum a webové stránky www.visitteplice.com. Propojuje místní hotely, restaurace, muzea a ostatní provozovatele zařízení cestovního ruchu. Společnost poskytuje průvodcovské služby a spravuje řadu významných místních památek, např. poutní místo nad ostatky křesťanského mučedníka ze 4. století St. Clari nebo vyhlídkovou věž kostela sv. Jana Křtitele s interaktivní expozicí. VisitTeplice provozuje jízdy turistickým vláčkem Humboldt a výlety kabriobusy, nabízí turistům kartu na levnější jízdenky a vstupenky a mobilní aplikaci v devíti jazykových mutacích.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024