Sprchový kout je praktický i estetický prvek koupelny

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.7.2018 | Reality, bydlení

Sprchové kouty jsou nejen praktickou, ale často i estetickou součástí koupelny. Stále více lidí jim dává přednost před vanou, oproti které nabízí nejen úsporu místa, ale především nižší spotřebu vody. Při výběru sprchového koutu je potřeba zvážit hned několik věcí, rozhodně si nelze myslet, že si nový prvek do koupelny vyberete pouze podle jeho vzhledu.

Na co se zaměřit při výběru sprchového koutu?

V první řadě byste měli pracovat s dispozicemi vaší koupelny. Zatímco někdo, kdo má prostornou koupelnu, si může dovolit prostorově náročnější sprchový kout, ten, který má menší koupelnu, bude muset vybírat mezi prostorově méně náročnějšími sprchovými kouty. Vybírat můžete podle tvaru, základem jsou půlkruhové sprchové kouty, stejně tak ale v e-shopu vse-do-koupelny.cz najdete i sprchové kouty čtvercové či obdélníkové.

Když toužíte po originalitě

Stále více se rozmáhajícím trendem jsou sprchové kouty, které jsou tvořeny tzv. volným sklem. V praxi to vypadá tak, že se pro sprchový kout pouze vyhradí místo a to se obestaví volně stojícími skleněnými deskami. I tohle řešení e-shop vse-do-koupelny.cz nabízí, takže pokud toužíte po něčem luxusním, je možná právě tahle volba vaše správná.

Malá nebo vysoká vanička?

Při výběru sprchového koutu lidé zpravidla řeší velikost, nebo spíše lépe řečeno výšku vaničky. Standardem jsou nízké vaničky sloužící pouze k zachycování vody a jejímu následnému odtoku. Tyto vaničky nejsou vyšší, nežli pár centimetrů a rozhodně nemohou zastat klasickou vanu. Opakem tohoto řešení jsou vysoké vaničky, které jsou již dostatečně hluboké, takže si do nich můžete vodu napustit stejně jako do vany. Sprchové kouty s vyšší vaničkou jsou vhodné do rodin s dětmi.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667