Magazín pro maminky: Vše o těhotenství a vývoji dítěte

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.7.2017 | Média, marketing

Těhotenství je jedním z nejdůležitějších období každé ženy. Mnohokrát bývá uváděno i jako nejkrásnějších obdobím. Každá žena však prožívá těhotenství jinak. Jedna může mít zcela klidných celých devět měsíců a druhá si přesně pamatuje na každičký den, trpí nevolnostmi nebo přibírá rapidně na váze. Ať tak nebo tak, pak přijde na svět malý tvoreček, o kterého se musí postarat, který potřebuje pozornost a vše se musí od svých rodičů naučit. Online magazín pro maminky Vám objasní, co se s Vaším tělem děje a jak si poradit v jednotlivých fázích vývoje Vašeho dítěte.

Těhotenství krok po kroku

Obzvláště těhulky, které prožívají těhotenství zcela poprvé a vlastně zcela dobře nevědí, co přesně se s jejich tělem děje, jistě ocení kategorii, ve které jsou do detailu popsány fáze těhotenství, včetně zodpovězení často kladených otázek. Součástí kategorie jsou i články, které seznamují s průběhem a fázemi porodu až po popsání císařského řezu.

Vývoj dítěte od A do Z

Úspěšně jste zvládla celé těhotenství a teď již máte na světě malý přírůstek do Vaší rodiny? Nevíte si rady s tím, zda máte doma kompletní výbavu pro miminko? Bojíte se kojenecké žloutenky? Potýkáte se obdobím vzdoru u svého batolete? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších, naleznete v magazínu pro maminky Firstbaby.

Zdraví životní styl pro celou rodinu

V současné době je velmi moderní zdraví životní styl, který začíná od stravování celé rodiny, až po aktivní pohyb. I s miminkem lze skloubit zdravé stravování a aktivní pohyb. Pokud si nevíte rady, jak na to, v zajímavých článcích se dozvíte vše podstatné.

Těhotenství a porod velkým dílem zasáhnou do celého života maminky. Přečtěte si i Vy zajímavé články, které Vám objasní nejednu otázku. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667